Name not available ne demek? Sorunu çözümü? instagram? Discord?

20.07.2023
A+
A-
Name not available ne demek? Sorunu çözümü? instagram? Discord?

Name not available ne demek? Name not available Sorunu çözümü? Name not available instagram? Name not available Discord? Instagram unused usernames? name not available instagram? Username not available ne demek? The username is not available? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Name not available ne demek? Sorunu çözümü? instagram? Discord? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kullanıcı adı geçerli değil anlamına gelen hatanın kökenidir. Detaylandıracak olursak;

İnstagramda bu hatayı alıyorsanız muhtemelen ya yeni hesap açıyorsunuz veya kullanıcı adı değiştiriyorsunuz. İstediğiniz kullanıcı adı aktif görünmeyen bir hesap tarafından kullanılıyorsa o kullanıcı adının başka bir versiyonunu seçebilirsiniz. Başkası tarafından kullanılmayan bir kullanıcı adı oluşturmanıza yardımcı olması için kullanıcı adına nokta, rakam, alt çizgi veya kısaltmalar ekleyebilirsiniz.

Bazen bunun nedeni, değiştirmeye çalıştığınız kullanıcı adının daha önce kullanılmış olmasına rağmen 14 gün içinde değişmesidir, bu nedenle, o kullanıcıyı elinde bulunduran kişi geri değiştirmek isterse diye ayrılmış olacaktır. Evet u nedenle instagram’da kullanıcınızı değiştirdiğinizde, “kullanıcınızı 14 gün içinde eski kullanıcı adı olarak değiştirebilirsiniz” şeklinde uyarı verir. 15 gün sonra muhtemelen siz alabilirsiniz.

Sizler için bizlerde Name not available instagram? Name not available Discord? Instagram unused usernames? name not available instagram? Username not available ne demek? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

How to Fix Username Not Found Issue in Instagram?

Adım 1: Simgesine tıklayarak Instagram uygulamasını başlatın.

Adım 2: Giriş ekranında, Giriş yaparken yardım al bağlantısını tıklayın.

Adım 3: Doğru kullanıcı adını hatırlamadığınız için, hesabınızla ilişkili e-posta kimliğini veya telefon numarasını yazın ve Parolanız sıfırlanamıyor mu? aşağıda gösterildiği gibi bağlantı.

Adım 4: Ardından gelen ekranda profil resminizi ve üst kısımda kullanıcı adınızı görebileceksiniz. Ya kullanıcı adını not alıp daha sonra Instagram’a giriş yapmak için kullanabilirsiniz ya da kayıtlı e-posta kimliğinize veya cep numaranıza karşılık gelen radyo düğmesini seçerek 6 haneli bir kod alabilir ve hemen giriş yapmak için kullanabilirsiniz. Radyo düğmesi seçildikten sonra, İleri düğmesine tıklayın.

Adım 5: Aldığınız kodu girmeniz ve Instagram hesabınıza giriş yapmak için Onayla düğmesine basmanız yeterlidir. Bu kadar.

You cannot copy content of this page