Necati Arabacı kimdir, nerelidir? Necati Arabacı nerede yaşıyor? Necati Arabacı babası nereli?

31.08.2023
A+
A-
Necati Arabacı kimdir, nerelidir? Necati Arabacı nerede yaşıyor? Necati Arabacı babası nereli?

Necati Arabacı kimdir nerelidir? Necati Arabacı nerede yaşıyor? Necati Arabacı babası nereli? Necati Arabacı ailesi? Necati Arabacı karısı kimdir? Necati Arabacı babası kimdir? Necati Arabacı’nın oğlu kimdir? Necati Arabacı Sedat Peker? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Necati Arabacı kimdir nerelidir? Necati Arabacı nerede yaşıyor? Necati Arabacı babası nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Necati Arabacı, 1 Şubat 1972’de Almanya’da doğdu ve şu anda 51 yaşındadır. Asıl adı Necati Coşkun Arabacı’dır. Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Arabacı, işlediği suçlardan dolayı İzmir’de yakalandı.

Asıl mesleği meyve sebze satıcılığı olan Necati Coşkun, 1990 yılında Hell’s Angels motosiklet kulübüne katılarak suç hayatına adım attı. 1999 yılında bir mafya babası adına şantaj yapmaya başladı, daha sonra gasp, komplo, gasp, zorla fuhuş ve insan kaçakçılığından suçlu bulunarak Almanya’da hapis cezasına çarptırıldı. Necati Arabacı, hapis cezasının ardından Almanya’dan sınır dışı edilerek İzmir’e yerleştirildi. Ancak Arabacı, cezasını çekmesine rağmen defalarca sahte pasaportla Almanya’ya girip çıktı.

“Cehennemden Gelen Necat” olarak da bilinen suçlunun AB çapında arama izni bulunuyor. Almanya’dan sınır dışı edildikten sonra İzmir’in Çeşme ilçesine yerleşen Necati Arabacı, burada çeşitli suçlara karıştı ve arananlar listesine alındı. Ağustos 2020’de İzmir trafik kontrolüne yakalandı ve kaçamadı. Belgede sahtecilik yapmaktan suçlu bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

Sizler için bizlerde Necati Arabacı kimdir nerelidir? Necati Arabacı nerede yaşıyor? Necati Arabacı babası nereli? Necati Arabacı ailesi? Necati Arabacı karısı kimdir? Necati Arabacı babası kimdir? Necati Arabacı’nın oğlu kimdir? Necati Arabacı Sedat Peker? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page