Necman Adıyaman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Necman Adıyaman ne iş yapar?

13.05.2023
A+
A-
Necman Adıyaman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Necman Adıyaman ne iş yapar?

Necman Adıyaman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Necman Adıyaman ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Necman Adıyaman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Necman Adıyaman ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Hakkari’de son dönemlerin en yoğun katılımlı düğünü gerçekleşti. Jirki aşireti lideri Necman Adıyaman’ın oğlu Hazım Adıyaman ve İranlı Mahana Abdollahi çifti için iki gün iki gece süren görkemli bir düğün töreni yapıldı. Yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı düğünde damada 5 milyon 300 bin TL, geline ise 15 kilo altın takıldı. Damadın babası Jirki aşiret lideri Necman Adıyaman ve sağdıç Abdulkadir Seyitoğlu, düğün törenlerine iştirak eden herkese teşekkür ederek, “Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen değerli konuklarımız bizi ziyadesiyle mutlu etti. Düğünümüze iştirak eden herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Hakkari-Van kara yolu üzerinde bulunan Kırıkdağ köyünde yapılan düğün törenine Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Mete Salavat Pınar, Şırnak Beytüşşebap’taki Jirki aşireti lideri Tahir Adıyaman, Ertoşi aşireti lideri İskender Ertuş, bölgedeki diğer aşiret liderleri, kanaat önderleri, yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda davetli katıldı.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Necman Adıyaman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Necman Adıyaman ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page