Nek Sinner kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Matthew Meier Ukraine?

07.06.2023
A+
A-
Nek Sinner kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Matthew Meier Ukraine?

Nek Sinner kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Matthew Meier Ukraine? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nek Sinner kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Matthew Meier Ukraine? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Nek Sinner ve Matthew Meier Avrupa Seks Şampiyonasına katılacak olan yarışmacılardır.

Sizler için bizlerde Nek Sinner kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Matthew Meier Ukraine? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

45 dakikalık performanslarda oylama ilk turlarda seyirci ağırlıklı, finalde jüri ağırlıklı olacak. Açıklamalara göre turnuvaya 20 ülkeden katılımcılar başvurmuş durumda. Katılımcı listesi ise açıklanmış değil.

Performanslar, Türkiye’de yasaklı olan www.livesexhouse.com adresinden yayımlanacak. Haftalar sürmesi beklenen organizasyonda günlük performans süresi 6 saat olarak belirlendi. 8 Haziran’da İsveç’te başlayacak turnuvaya katılacak kişiler belli oldu.

Başvurusu onaylanan Finlandiya’dan Ann Joy, İspanya’dan Selva Lapiedra, Portekiz’den Sexy Lexy, Fransa’dan Monsieur Lorenzo Viota, Yunanistan’dan Nek Sinner, Ukrayna’dan Matthew Meier, İngiltere’den Barbie Sins, Rusya’dan Mister Riddle, Hırvatistan’dan Sweet Mery ve Romanya’dan Mugur’un turnuvaya katılması bekleniyor.

İşte yarışmacılar;

Şu ana kadar Avrupa Seks Şampiyonası’nda yer alması onaylanan katılımcılar:

 • Ann Joy (Finlandiya),
 • Selva Lapiedra (İspanya),
 • (İtalya),
 • Sexy Lexy (Portekiz),
 • Monsieur Lorenzo Viota (Fransa),
 • Nek Sinner (Yunanistan),
 • Matthew Meier (Ukrayna),
 • Barbie Sins (Büyük Britanya),
 • Mister Riddle (Rusya),
 • Sweet Mery (Hırvatistan),
 • Mugur (Romanya)

HANGİ KRİTERLER PUANLANACAK?

Ön sevişme, seks pozisyonlarında yaratıcılık, dayanıklılık, orgazm sayısı gibi alanlarda performansı değerlendirilecek olan katılımcılar jüri ve seyirciler tarafından puanlanacak.

ORGANİZASYON HAYATA GEÇECEK Mİ?

45 dakikalık performanslarda oylama ilk turlarda seyirci ağırlıklı, finalde jüri ağırlıklı olacak. Açıklamalara göre turnuvaya 20 ülkeden katılımcılar başvurmuş durumda. Katılımcı listesi ise açıklanmış değil.

8 Haziran’da başlayacağı duyurulan organizasyonun hayata geçip geçmeyeceği hâlâ belirsizliğini koruyor. Zira hem İsveç Seks Federasyonu’nun başkanı, hem de turnuvanın düzenleneceği, İsveç’in en bilinen striptiz kulübü zincirinin sahibi Dragon Bratich, pek de güvenilir bir kişi olarak değerlendirilmiyor. 5 yıl önce dolandırıcılıktan yargılanmış.

ŞAMPİYONA TÜRKİYE’DE YASAKLI OLAN İNTERNET SİTESİNDEN YAYINLANACAK

Performanslar, Türkiye’de yasaklı olan www.livesexhouse.com adresinden yayınlanacak. Haftalar sürmesi beklenen organizasyonda günlük performans süresi 6 saat olarak belirlendi.

You cannot copy content of this page