Prof dr Nihan Kayalar kimdir? Kaç yaşında? Nihan Kayalar nereli? Eşi kim?

03.06.2023
A+
A-
Prof dr Nihan Kayalar kimdir? Kaç yaşında? Nihan Kayalar nereli? Eşi kim?

Prof dr Nihan Kayalar kimdir? Kaç yaşında? Nihan Kayalar nereli? Eşi kim? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Prof dr Nihan Kayalar kimdir? Kaç yaşında? Nihan Kayalar nereli? Eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Prof. Dr. Nihan KAYALAR, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doktorluk eğitimini almıştır. Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitimi ve Araştırma Hastanesi, kalp damar cerrahisi ana bilim dalında ihtisasını tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca birçok başarılı operasyon gerçekleştirmiştir. Yazmış olduğu makalelere ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yer verilmiştir. Eğitim ve meslek hayatı boyunca katılmış olduğu kurs ve seminerler ile kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Prof. Dr. Nihan KAYALAR, şu anda Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermektedir. Nihan Kayalar Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Kalp Yetmezliği, Mitral Yetmezlik, Kangren alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Sizler için bizlerde Prof dr Nihan Kayalar kimdir? Kaç yaşında? Nihan Kayalar nereli? Eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page