Nihat Çelik Kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Çelik Elazığ ne iş yapar?

19.06.2023
A+
A-
Nihat Çelik Kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Çelik Elazığ ne iş yapar?

Nihat Çelik Kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Çelik Elazığ ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nihat Çelik Kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Çelik Elazığ ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1966 yılında Van’da dünyaya gelen Nihat Çelik, Van Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Erciş Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nde eğitimini tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nden mezun oldu.

Erciş Muhtarlar Derneği Şube Başkanlığı ve akabinde merkezi Ankara’da bulunan Tüm Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Genel Başkan Yardımcılığına ve daha sonra ise Genel Başkanlığa seçildi.

Halen Erciş Ziraat Odası Başkanı, Van ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı, Tüm Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Genel Başkanı ve TÜDKİYEB Genel Başkanı olarak görevlerini sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde Nihat Çelik Kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Çelik Elazığ ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page