Nilay Deniz’in Sevgilisi Güray Gürsel Kimdir? Güray Gürsel Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Güray Gürsel Kim?

10.05.2023
A+
A-
Nilay Deniz’in Sevgilisi Güray Gürsel Kimdir? Güray Gürsel Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Güray Gürsel Kim?

Nilay Deniz’in Sevgilisi Güray Gürsel Kimdir? Güray Gürsel Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Güray Gürsel, 1976 yılında Erzurum‘da dünyaya geldi.

Güray Gürsel İlkokulu üç ayrı şehirde okumuş, Afyon’da lise eğitimini tamamladıktan sonra Osmangazi üniversitesi Matematik bölümünü kazanmış ancak ikinci yılın sonunda başarısızlık nedeni ile okuldan atılmıştır. Nilay Deniz’in Sevgilisi Güray Gürsel Kimdir? Güray Gürsel Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Güray Gürsel Kim?

Güray Gürsel Bir süre çeşitli mekanlarda müzisyenlik yapmış daha sonra Eskişehir’den Bodrum’a giderek orada çalışmaya başlamıştır.

Daha sonra müziği bırakıp Gökova-Akyaka’ya gidip babasının işlettiği otelde ona yardımcı olmuştur.Güray Gürsel, 2008 yılında Twitter’da “burusvilis” ismi ile yazmaya başlamış ve bu süreçte Habertürk Blog yazarlığı yapmıştır. Yaklaşık iki yıl Power FM’de Power Morning Team için Twitter gündemini yorumlamıştır.Yazarlığa GQ Türkiye ve Glamour Türkiye’de devam ederken bir süre önce “Burusvilis Company” adında markalarla sanatçıları bir araya getirmeyi amaçlayan bir proje şirketi kurmuştur.

Sosyal medya hesaplarından Instagram‘ı oldukça etkin kullanan Gürsel’in adresine @burusvilis üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nilay Deniz’in Sevgilisi Güray Gürsel Kimdir? Güray Gürsel Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Güray Gürsel Kim?

1976 yılında Erzurum’da doğdu. İlkokulu üç ayrı şehirde okudu. Afyon’da liseyi bitirdikten sonra Osmangazi Üniversitesi Matematik bölümünü kazandı fakat ikinci yılın sonunda başarısızlık nedeniyle okuldan atıldı. Bir süre çeşitli mekânlarda müzisyenlik yaptıktan sonra Eskişehir’den Bodrum’a giderek orada çalmaya başladı. Daha sonra müziği bıraktı ve Gökova-Akyaka’ya gidip babasının işlettiği otelde ona yardımcı oldu. 2006 yılının sonlarında İstanbul’a tatil için gelip tesadüfler sonucu Levent Semerci ile tanışarak Creavidi film şirketinde işe başladı. Altı yıl burada ses kayıt ve dizayn işleri yaptı. 2008 yılında Twitter’da “burusvilis” ismiyle yazmaya başladı ve bu süreçte Habertürk Blog yazarlığı yaptı. Yaklaşık iki yıl boyunca Power FM’de Power Morning Team için Twitter gündemini yorumladı. Yazarlığa GQ Türkiye ve Glamour Türkiye’de devam ederken bir süre önce “Burusvilis Company” adında markalarla sanatçıları bir araya getirmeyi amaçlayan bir proje şirketi kurdu.

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Kıymet Nilay Deniz‘dir. Aslen Aydın’lıdır. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuştur.Nilay Deniz’in Sevgilisi Güray Gürsel Kimdir? Güray Gürsel Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Güray Gürsel Kim?

You cannot copy content of this page