Nilda Polat kimdir? Doğum tarihi? Kaç doğumlu? Nilda Polat kaç yaşında 2023?

21.06.2023
A+
A-
Nilda Polat kimdir? Doğum tarihi? Kaç doğumlu? Nilda Polat kaç yaşında 2023?

Nilda Polat kimdir? Doğum tarihi? Kaç doğumlu? Nilda Polat kaç yaşında 2023? Boyu? Nilda Polat hangi okula gidiyor?

Nilda Polat kimdir? Doğum tarihi? Kaç doğumlu? Nilda Polat kaç yaşında 2023? Boyu? Nilda Polat hangi okula gidiyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nilda Polat kimdir? Doğum tarihi? Kaç doğumlu? Nilda Polat kaç yaşında 2023? Boyu? Nilda Polat hangi okula gidiyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Nilda Polat Sosyal Medya Fenomeni Dİlan Polat’ın kızıdır. Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve Engin Polat’ın Çiftin bu evliliğinden ilk olarak kızları Nilda Polat dünyaya geldi. Daha sonra Milan Efe adında ikinci çocukları dünyaya gelen Polat çiftinin kızı 10, oğlu ise 2 yaşındadır. Dipomed medikalin kurucu ve yönetim kurulu başkanı olan Engin Polat, 31 yaşında ve İstanbul doğumlu.

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatına İstanbul’da devam eden Polat, evli ve iki çocuk annesidir.

İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 2017’de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da sayısız başarıya ulaşıp, ismini duyurmayı başarmıştır. İş hayatındaki başarılarının yanı sıra Instagram’da binlerce takipçisi olan Dilan Polat sosyal medyada tanınırlığı ile de bilinmektedir.

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Dilan Polat’ın instagramda 3.4 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde Nilda Polat kimdir? Doğum tarihi? Kaç doğumlu? Nilda Polat kaç yaşında 2023? Boyu? Nilda Polat hangi okula gidiyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page