Nisa Bölükbaşı babası nereli? Nisa Bölükbaşı babası ne iş yapıyor? Nisa Bölükbaşı annesi ne iş yapıyor? Nisa Bölükbaşı annesi ve babası nereli? Nisa Bölükbaşı annesi kimdir?

10.01.2023
A+
A-
Nisa Bölükbaşı babası nereli? Nisa Bölükbaşı babası ne iş yapıyor? Nisa Bölükbaşı annesi ne iş yapıyor? Nisa Bölükbaşı annesi ve babası nereli? Nisa Bölükbaşı annesi kimdir?

Nisa Bölükbaşı babası nereli, Nisa Bölükbaşı babası ne iş yapıyor, Nisa Bölükbaşı annesi ne iş yapıyor, Nisa Bölükbaşı annesi ve babası nereli? Nisa Bölükbaşı annesi kimdir?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

Survivor 2020 sezonunda aynı takımda yarışan ve arkadaşlıkları ile gündeme gelen Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı’nın küs olup olmadığı çok merak ediliyor. Bir dönem sürekli yan yana olan ikilinin artık birlikte görünmemesi de bu söylentilerin en büyük sebebi. 2020 Survivor şampiyonu olan Cemal Can Canseven’e bu sorular sorulduğunda “biz görüşüyoruz” yanıtı verse de birlikte artık hiç fotoğraf atmamalarından ötürü hayranları onları küs olarak düşünmeye devam ediyor.

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takımda yer aldı.

Bekir Bölükbaşı Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Bekir Bölükbaşı Kimdir? Survivor Türkiye 2020 yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı’nın babasıdır. Çekya’da yaşıyor. Selma ve Nisa adında iki kız çocuğu babasıdır. Boşnak kökenli olan Bekir Bölükbaşı, İstanbul doğumludur. Bayrampaşa ilçesinde bulunan Yıldırım Mahallesinde büyümüştür. Yıldırım Mahallesi, birçok Boşnak kökenli vatandaşımızın ikamet ettiği bir semttir.

@BekirBolukbasi kullanıcı adı ile Twitterda bulunur.

21.5 bin takipçisi vardır.

Nisa Bölükbaşı Hangi Burç?

2 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelen Nisa Bölükbaşı’nın burcu Yengeç’tir. Yengeç burcu kadını özelliklerini de zaman zaman göstermektedir.

Nisa Bölükbaşı Nerede Yaşıyor?

Nisa aslen Türk olsa da, Türkiye’de doğmayan Survivor yarışmacılarından biri. Prag’da dünyaya geldi ve uzun yıllar orada yaşamaya devam etti. Fakat sık sık Türkiye ziyaretlerinde bulunmayı ihmal etmiyor.

Nisa Bölükbaşı’nın Sevgilisi Kimdir?

Barış Murat Yağcı ile olan çok konuşulan ilişkisinden sonra Nisa Bölükbaşı, gönlünü bir başkasına kaptırdı haberleri bir dönem çok konuşulmuştu. Video içeriği üreten ve sörf yapan Süleyman Atli ile Survivor elemelerinde tanıştığı ise söylenenler arasındaydı. Fakat Nisa Bölükbaşı bu iddiaları yalanladı ve şu an bilindiği üzere Nisa Bölükbaşı’nın sevgilisi yok.

Nisa Bölükbaşı Hangi Üniversite Mezunu?

Çok ufak yaşlardan beri sporla ilgilenen Nisa Bölükbaşı’nın okuduğu bölüm ise, sporcu yaşantısına biraz ters düşüyor. 2018 yılında Mimarlık okumuş ve Mimarlık mezunu olmuştur. Eğitimini ise Prag’da almıştır.

Nisa Bölükbaşı Aslen Nereli?

Survivor’ın ünlü yarışmacısı Nisa Bölükbaşı aslında yarı Türk’tür. Annesi Çekya’lıdır ve baba tarafı kökeni Türkiye’ye dayanmaktadır. Fakat babasının memleketi hakkında kesin bir bilgi yoktur. 

You cannot copy content of this page