Niyazi Kılıç Anabilim kimdir? Niyazi Kılıç Anabilim nereli? Niyazi Kılıç Beyaz Tv kimdir? Niyazi Kılıç Biyografi Cemaat

31.12.2022
A+
A-
Niyazi Kılıç Anabilim kimdir? Niyazi Kılıç Anabilim nereli? Niyazi Kılıç Beyaz Tv kimdir? Niyazi Kılıç Biyografi Cemaat

Niyazi Kılıç Anabilim kimdir? Niyazi Kılıç Anabilim nereli? Niyazi Kılıç Beyaz Tv kimdir? Niyazi Kılıç Biyografi ? Niyazi Kılıç Cemaat

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Niyaz Kılıç’la Gündem’ programı yeni bölüm ile ekranlara geldi. Fakat Biyografisi hakınnda bilgi yoktur.

Niyazi Kılıç Anabilim kimdir? Niyazi Kılıç Anabilim nereli?

1987’de İstanbul Kozyatağı’nda Niyazi Kılıç tarafından ortaokul ve lise olarak kurulan Anabilim Koleji, 30 yılı aşkın süredir binlerce öğrenci yetiştirdi.

Kurucu temsilcisi Niyazi Kılıç, çocukları Serkan Kılıç ve Seda Kılıç Aytaçlı’yla birlikte bugün 2500’ü aşkın öğrencisi ve 600 çalışanı ile alanında yeni modeller üretiyor.

Kendi açıklaması ” Rize’de doğdum, ortaokulu tamamladıktan sonra aileyi geçindirme sorumluluğu nedeniyle kardeşlerin en büyüğü olarak eğitim hayatımı sürdüremedim. O nedenle eğitime gönül verdim. İlk olarak Kozyatağı’nda eğitimci bir ortakla okulu açtım.

2001’de kızım Seda, 2003’te de oğlum Serkan sürecin içine girdi. Daha sonra kurumsal bir yapı yani icra kurulu oluşturduk. 2009’da Anabilim Kariyer Akademisi’ni ve Anabilim Spor Kulüb’nu açtık. Çekmeköy, Koşuyolu, Dragos, Ataşehir anaokulu, Sancaktepe kampüsleri açıldı. Maltepe’deki kampüs eğitime başlıyor. Akfırat’ta 16 bin dönüm arazimiz var. Sadece Maltepe’de üstün yetenekli kampüsü olacak.”

Hakkında bilgiler resmi web sitesinde şu şekilde verilmiştir.

Kurucumuz

Eğitim, bir ülkenin geleceğini yapılandırma meselesidir. Bu nedenle eğitimi, nitelik ve nicelik yönünden yetersiz olan ülkelerin geleceğinin de parlak olması mümkün değildir. Ülkesini düşünen herkes için eğitim, hayatının en önemli konularından birisi olmalıdır.

Bu duygularla 30 yıl önce Anabilim Eğitim Kurumları’nı kurarak çıktığımız yolda, bugün ‘geçmişten geleceğe köprü olma’ misyonuyla ülkemiz için hizmet veriyor olmanın haklı gururunu ve onurunu yaşıyoruz.

Eğitim sektöründe seçkin bir yeri olan Anabilim Eğitim Kurumları, kurulduğu günden beri, Atatürkçü düşünceden taviz vermeyen, demokratik ve laik Cumhuriyet’in varlığından mutluluk duyan, modern ve çağdaş dünyanın temel değerlerine sahip çıkan bir çizgide yoluna devam etmektedir.

Anaokulundan üniversiteye kadar her yaş grubuna eğitim hizmeti veren Anabilim Eğitim Kurumları, araştırma ve sorgulama becerileri güçlü, bilimsel düşünme gücüne sahip, bireysel yetenekleri gelişmiş, içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk duyan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke ve dünya gerçeklerine duyarlı bireyler yetiştirir.

Bir eğitim kurumu olarak, ‘sürekli gelişme’nin anlamının ve değerlerinin farkındayız. Bu nedenle eğitim yolculuğumuzun bugünkü aşamasında her yıl kurumumuzun hizmet kalitesini artıracak, yeni gelişmelere imza atacak olmanın heyecanı içinde çalışmalarımıza yenilerini ekliyoruz.

Uzun zamandır alanının profesyonelleriyle ve akademisyenlerle yapmış olduğumuz çalışmalar, kurumsal markamızın zirve yolculuğuna hız kazandırmıştır. Anabilim markası, ülke gerçeklerine duyarlı, sorunlara bilimsel ve evrensel çözümler üreten, eğitimdeki gelişmeleri sadece takip eden değil, aynı zamanda eğitime yön veren bir eğitim kurumu olarak önemli bir değer olmaya devam edecektir.

Niyazi Kılıç
Kurucu

You cannot copy content of this page