Nüket Küçükel Ezberci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Serveti? Nüket Küçükel Ezberci eşi kimdir?

16.06.2023
A+
A-
Nüket Küçükel Ezberci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Serveti? Nüket Küçükel Ezberci eşi kimdir?

Nüket Küçükel Ezberci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Serveti? Nüket Küçükel Ezberci eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nüket Küçükel Ezberci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Serveti? Nüket Küçükel Ezberci eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, yeni büyükelçilik ve daimi temsilcilik görevlerini tebliğ etti. Buna göre, Madrid Büyükelçiliğine başarılı çalışmalara imza atan Elazığlı Nüket Küçükel Ezberci atandı. Elazığlı Nüket Küçükel Ezberci ayrıca Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyeliği görevinde de bulundu. Ahmet Küçükel ile 20 Eylül 1965 tarihinde evlenmiştir. Almanya’da görev yaptığı sırada 8 Ağustos 1969 tarihinde büyük kızı Nüket Küçükel Ezberci, 2 Nisan 1971 tarihinde ise küçük kızı Banu Küçükel dünyaya gelmiştir.

Sizler için bizlerde Nüket Küçükel Ezberci kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Serveti? Nüket Küçükel Ezberci eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page