Nuray Karpuzcu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Nuray Karpuzcu kaç yaşında?

23.10.2023
A+
A-
Nuray Karpuzcu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Nuray Karpuzcu kaç yaşında?

Nuray Karpuzcu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Nuray Karpuzcu kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nuray Karpuzcu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Nuray Karpuzcu kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Nuray Karpuzcu, araştırmacı, yazar ve sağlıklı yaşam koçu kimliğiyle biliniyor. Yazdığı kitaplar da popüler olan Nuray Karpuzcu, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinin Kuzutepe köyü kökenli. Alanında önemli eğitimler görmüş biri olan Nuray Karpuzcu, hacamat tedavisinin sağlıkta da kullanılması gerektiğini savunuyor. Nuray Karpuzcu, Kupa Terapisi ve Diğer Sağlık isimli kitapların da yazarı ve İstanbul’da yaşıyor.
Aslen Kahramanmaraş Göksun İlçesi, Kuzutepe Köyü nüfusuna kayıtlıdır.

Nuray Karpuzcu tarafından yazılan son kitap “Öteki Sağlık”, Hitabevi Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur. Daha önce TRT 1’de Pelin Çift’in sunmuş olduğu TRT1 İyi Fikir programına katılmıştır. Programda Peygamber Efendimizin hastalara ısrarla tavsiye ettiği Telbine çorbası ve çok merak edilen Reyhan Şerbetini anlatmıştır. Yaşı, doğum tarihi ve medeni durumu gibi bilgileri bilinmemektedir. Karpuzcu, yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Alanında önemli eğitimler alan bir isimdir.Araştırmacı yazar, sağlıklı yaşam koçu olarak çalışmalarını sürdüren Nuray Karpuzcu, Kupa Terapi (Hacamat) ve Öteki Sağlık isimli kitapların altına imza attı.15 sene gibi uzun bir süre yoğun bakım hemşireliği yapmıştır. Ardından kupa terapisi öğrenmeye karar vermiş, İngiltere’den gelen uzman doktorlardan eğitimler almıştır. Nuray Karpuzcu tarafından yazılan son kitap “Öteki Sağlık” okurların beğenisine sunulmuştur.Nuray Karpuzcu çalışmalarından ötürü Jaseng Hospital Of Korean Medicine tarafından aldığı davetiye ile konuşmacı olarak Kore’ye gitmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Nuray Karpuzcu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Nuray Karpuzcu kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page