Nur Erdem Özeren kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ekşi? Nur Erdem Özeren eşi kimdir?

03.06.2023
A+
A-
Nur Erdem Özeren kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ekşi? Nur Erdem Özeren eşi kimdir?

Nur Erdem Özeren kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ekşi? Nur Erdem Özeren eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nur Erdem Özeren kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ekşi? Nur Erdem Özeren eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Nur Erdem Özeren Eğitimcidir. Aynı zamanda Yazar olan Sosyal Girişimci Nur Erdem Özeren @GencKariyerAkademisi Kurucusudur. Kendisi instagramda @nurerdemozeren kullanıcı adı ile bulunur.

Sizler için bizlerde Nur Erdem Özeren kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ekşi? Nur Erdem Özeren eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Kendi web sitesinde şu bilgiler yer alır.

19 yıldır kendini gençlerin geleceklerine ve doğru kararlarına adadı… Kariyerlerini planlamak için “Üniversite Çok Geç!” dedi ve iş dünyası ile Üniversite öncesi arasında köprü görevi görmeye çalıştı… 19 yılda 500.000’den fazla gence ve ailesine “stand up tadında” eğitim verdi… 10.000’den fazla gence ve ailesine, bire bir Kariyer Danışmanlığı verdi…

You cannot copy content of this page