Nurettin Hasman kimdir, ne iş yapar? Nerelidir? Vikipedi? Nurettin Hasman şirketleri

18.05.2023
A+
A-
Nurettin Hasman kimdir, ne iş yapar? Nerelidir? Vikipedi? Nurettin Hasman şirketleri

Nurettin Hasman kimdir nerelidir? Nurettin Hasman kimdir vikipedi? Nurettin Hasman şirketleri? Nurettin Hasman serveti? Nurettin Hasman Eda Taşpınar yaş farkı?

Nurettin Hasman kimdir, ne iş yapar? Nerelidir? Vikipedi? Nurettin Hasman şirketleri Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nurettin Hasman kimdir, ne iş yapar? Nerelidir? Vikipedi? Nurettin Hasman şirketleri sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi tanınmış bir iş adamıdır. Nurettin Hasman, 54 yaşında İş insanı Nurettin Hasman’ın İtalya’da yaşayan kızı Merve Hasman Salvatori zaman zaman gündeme gelir. İTO kayıtlarına göre, Ahmet Nurettin Hasman, Barlo Tekstil, Barlo Plastik, Barlo Apre, Barlo Tekstil Konfeksiyon A.Ş‘nin eski ortağı. Hasman’ın ortak olduğu bir diğer şirket olan Gaman Hazır Giyim firması ise faaliyetine son vermiştir.

2016 yılında Nurettin Hasman: İki kızımla da gurur duyuyorum. Biri mimar, diğeri fotoğrafçı oldu. İkisi de sanatla uğraşıyor. demişti. 2009 yılında sevgili olarak bilinen çift hakkında şu haberler yer almıştı, Nurettin Hasman ile sevgilisi Eda Taşpınar arasındaki yaş farkı 24’tür. Tabi o dönem sevgililerdi sonra ayrıldılar.

Bir dönem Eda Taşpınar’la yaşadığı aşkla magazin manşetlerinden düşmeyen iş adamı Nurettin Hasman, yaklaşık 6 yıldır takı tasarımcısı Zeynep Fıratoğlu ile birlikte. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, ilk kez görüntülendi. 2 yıl önce kısa süreli bir ayrılık yaşayan Nurettin Hasman ve Zeynep Fıratoğlu, daha sonra yeniden bir araya gelerek ilişkiye devam kararı almıştı. İkili önceki gün Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Mağazaları dolaşıp alışveriş yapan çift, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Sizler için bizlerde Nurettin Hasman kimdir, ne iş yapar? Nerelidir? Vikipedi? Nurettin Hasman şirketleri sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Nurettin Hasman ve Güliz Onursal’ın evliliklerinden olan kızları Merve Hasman Salvatori evlendikten sonra İtalya’ya yerleşmişti. İtalyan eşi Tomasso Salvatori ile mutlu bir evliliği olan Merve Hasman geçtiğimiz günlerde Olimpia adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Hasman ailesini mutlu bir telaş sarsa da Nurettin Bey ve Güliz Hanım pandemi şartları düzeldikten sonra bebeği görebilecek. Şimdi görüntülü olarak telefondan hasret gideren Hasman, torununu kucaklarına alacağı günü iple çeliyor.

You cannot copy content of this page