Ömer dizisi Vicdan kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Vicdan’ın kızı kimdir? Nilüfer kimdir?

30.10.2023
A+
A-
Ömer dizisi Vicdan kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Vicdan’ın kızı kimdir? Nilüfer kimdir?

Ömer dizisi Vicdan kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Vicdan’ın kızı kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ömer dizisi Vicdan kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Vicdan’ın kızı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay’ın başrollerini paylaştığı “Ömer” adlı dizi, yeni sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Şu an itibariyle Gamze ile Ömer arasında soğuk rüzgarların estiği bu dizide, Vicdan karakteri büyük ilgi görmekte. Vicdan karakteri, Tahir’in eski aşkı olan ve yıllar sonra kızı Nülüfer ile mahalleye geri dönen bir karakterdir ve bu karaktere Burcu Cavrar hayat vermektedir. Vicdan, Ömer’e yakından ilgi gösterirken, Gamze’ye karşı kafa tutabilecek kadar cesur bir karakterdir ve Ömer’i yanında tutmak için yalanlar söyleyebilecek kadar kararlıdır.

1989 yılında İstanbul’da doğan Burcu Cavrar, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bu ünlü isim, daha önce “Aşkın Bedeli”, “Gönül İşleri”, “Poyraz Karayel”, “Siyah Beyaz Aşk”, “Ramo”, “Mahkum” gibi dizilerde rol almıştır.

Ömer dizisinin Nilüfer’i Damla Makar kimdir? Ömer dizisi Vicdan’ın kızı kimdir? Nilüfer kimdir?

Tiyatro ve dizi oyuncusu Damla Makar, 1996 İstanbul doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirdikten (2020) sonra Aleksander Zelwerowicz Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrencilik yıllarında Ankara’daki tiyatrolarda oynamış, ayrıca Avrupa’nın çeşitli kentlerinde tiyatro sahnelerine çıkmış olan Damla Makar, ilk dizi deneyimi olarak 2021’de Seni Çok Bekledim dizisinde, ardından Üç Kuruş dizisinde rol aldı. Ömer dizisinin 2.sezonunda kadroya dahil olan Makar, mahalleye dönüşü ortalığı karıştıracak olan şarkıcı Vicdan’ın kızı Nilüfer’i canlandıracak.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ömer dizisi Vicdan kimdir? Gerçek adı? Ömer dizisi Vicdan’ın kızı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page