Ömer Cenker Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kiminle evli? Sinan Ilıcalı kimdir?

14.06.2023
A+
A-
Ömer Cenker Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kiminle evli? Sinan Ilıcalı kimdir?

Sinan Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kiminle evli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sinan Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kiminle evli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ömer Cenker Ilıcalı Türk Televizyonun ünlü yapımcılarında Acun Ilıcalı’nın abisidir. 1967 yılında dünyaya gelen Ömer Ilıcalı aslen Erzurum Ilıca’lıdır. Günümüzde Kulak Burun Boğazı uzmanı, Opr. Doktor olarak sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Ömer Cenker Ilıcalı ile kardeşi Acun Ilıcalı arasında iki yaş vardır. İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca bilmektedir. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisas sonunda Amerika Albert Nemeth Lazer Merkezi’nde bulunmuştur, ayrıca Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı (TİV) ve Çocuk Eğitim Derneği (ÇED) başkanıdır.

Bugüne kadar Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda konferansta yer almış, özellikle burun hastalıkları ve alerji konusunda yerli – yabancı yayınlarda yazıları yayımlanmıştır. Günümüzde İstanbul Şişlide bulunan Özel Anatomica KBB ve Estetik Cerrahi Hastanesinde görev yapmaktadır.

Sizler için bizlerde Sinan Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kimdir? Ömer Cenker Ilıcalı kiminle evli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Sinan Ilıcalı, Acun Ilıcalı’nın yeğenidir. Geçtiğimiz günlerde Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yeğeni Sinan Ilıcalı, Instagram canlı yayınına ne kadar ünlü varsa topladı. Ama dikkati en çok çeken kişi “yengesi” Ayça Çağla Altunkaya’ydı!

Acun Ilıcalı’nın yeğeni Sinan Ilıcalı, annesinin yönettiği Instagram hesabını bugün devraldı. Canlı yayın açan ve DJ’lik yapmaya soyunan Sinan Ilıcalı, amcasının çevresinin de etinden sütünden faydalandı! 86 bin izleyiciye kadar ulaşan canlı yayınında Acun Medya’nın değişmeyen yüzleri İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Demet Özdemir, Murat Boz gibi isimler de yer alıyor.

You cannot copy content of this page