THY personeli intiharı Ömer Koray Özbay kimdir? Ömer Koray Özbay ailesi, eşi, ekşi? Öldü mü? Ömer Koray Özbay nasıl öldü?

07.06.2023
A+
A-
THY personeli intiharı Ömer Koray Özbay kimdir? Ömer Koray Özbay ailesi, eşi, ekşi? Öldü mü? Ömer Koray Özbay nasıl öldü?

Ömer Koray Özbay kimdir? Ömer Koray Özbay ailesi, eşi, ekşi? Öldü mü? Ömer Koray Özbay nasıl öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ömer Koray Özbay kimdir? Ömer Koray Özbay ailesi, eşi, ekşi? Öldü mü? Ömer Koray Özbay nasıl öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Eski Türk Hava Yolları (THY) çalışanı, çalışmak için gittiği Japonya’da intihar ederek yaşamına son verdi. İntiharından önce paylaştığı video sosyal medyada çok konuşulan kişi hakkında ortaya atılan iddia ve yapılan paylaşımlar hakkında THY’den açıklama geldi.

Türk Hava Yolları (THY) intihar eden eski bir çalışanı hakkında çıkan iddia ve paylaşımlarla ilgili açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada Ömer Koray Özbay isimli çalışanın iddialarıyla ilgili olarak “Şirketimizin ilgili birimlerince incelenmekte olup, konu titizlikle takip edilmektedir.” bilgisine yer verildi.
Türk Hava Yolları (THY) intihar eden eski çalışanı hakkında çıkan iddia ve paylaşımların incelendiğini bildirdi.

THY Basın Müşavirliğince, çalışmak için gittiği Japonya’da intihar ederek hayatına son veren eski çalışanı Ömer Koray Özbay hakkında çıkan iddialara ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada, “İnternet ve sosyal medya mecralarında ortaklığımız iştiraklerinden TGS’de (Turkish Ground Service) görev yapmış ve 2019 yılı Mart ayında kendi isteğiyle görevinden ayrılmış Ömer Koray Özbay hakkında çıkan iddia ve paylaşımlar, şirketimizin ilgili birimlerince incelenmekte olup, konu titizlikle takip edilmektedir.” bilgisine yer verildi.

Sizler için bizlerde Ömer Koray Özbay kimdir? Ömer Koray Özbay ailesi, eşi, ekşi? Öldü mü? Ömer Koray Özbay nasıl öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page