Ömer Vatanartıran Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Biyografisi? Eşi?

06.04.2024
A+
A-
Ömer Vatanartıran Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Biyografisi? Eşi?

Ömer Vatanartıran Kimdir? Ömer Vatanartıran doğum tarihi? Ömer Vatanartıran Kaç Yaşında? Ömer Vatanartıran Evli mi? Ömer Vatanartıran Biyografisi? Ömer Vatanartıran Eşi? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Ömer Vatanartıran Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Biyografisi? Eşi? sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

40’lı yaşlarda olduğu tahmin edilen Vatanartıran, 2003 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim ve Medya Çalışmaları Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine aynı üniversitenin İşletme Yönetimi Bölümü’nde 2007 yılında yüksek lisans eğitimini bitirmiştir.

Ömer Vatanartıran, yine Bilgi Üniversitesi’nde Yönetim Organizasyon Bölümü’nde 2017 yılında doktorasını tamamlayarak doktor unvanını almıştır. Oyunculuk ve seslendirme alanlarında eğitimler almış ve çeşitli programlar hazırlayarak sunmuştur.

2011 yılında TRT’de bir gezi programı sunarak televizyon dünyasında tam anlamıyla görünürlük kazanan Vatanartıran, 2013-2014 sezonunda TRT Türk’te yayınlanan “Türkçe İle Yarışıyorum”, 2017-2018 sezonunda TRT Haber’de “Erasmus+İnsan” ve yine 2018-2019’da TRT Haber’de “Tam Destek”, 2019-2020’de NTV’de “Avrupa’dan Anadolu’ya” adlı programlarda yer almıştır.

Halen NTV’de “Gece Dündüz” adlı programı sunmaktadır. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde Dr. Öğretim üyesi ve öğrenci dekanı olarak görev yapmaktadır. Canan Vatanartıran ile 2013 yılında evlenmiştir. Çiftin bir erkek çocuğu bulunmaktadır. Instagram hesabı üzerinden paylaşımlarını sürdüren Ömer Vatanartıran’ın 4 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

You cannot copy content of this page