Onat Acet kimdir, nerelidir? Ne iş yapar? Kaç yaşında? Onat Acet biyografi

13.05.2023
A+
A-
Onat Acet kimdir, nerelidir? Ne iş yapar? Kaç yaşında? Onat Acet biyografi

Meltem Acet evli mi eşi iş adamı Onat Acet kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Meltem Acet evli mi eşi iş adamı Onat Acet kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

2019 yılında 14 senelik eşinden ayrılan Meltem Acet’in eski eşi iş adamı Onat Acet’tir. Akademisyen bir anne ve babanın kızı olan Meltem Acet, 1974 yılında Ankara’da dünyaya geldi. TED Ankara Koleji’ni tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ekonomi bölümünü derece ile bitirdi. 2019 yılında 14 senelik eşinden ayrıldı. Eski eşi iş adamı Onat Acet’tir.

MELTEM ACET KİMDİR?

HaberTürk Ana Haber Spikeri olan Acet, 1974 yılında Ankara’da doğdu. 1991 yılında TED Koleji’nden mezun oldu. Sonrasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Ekonomi bölümünde lisans eğitimi alan Acet, 1995 yılında mezun olduktan sonra MBA yaptı ve MBA programını 1998 senesinde tamamladı. Ardından eğitim aldığı alanda çok sayıda şirkette çalıştı.

Ela adında bir kız çocuğu bulunan Acet’in aynı zamanda 6 tane kedi ve köpeği olduğu biliniyor. Ünlü haber spikerinin hayvanları oldukça sevdiği ve özellikle engelli hayvanlarla da yakından ilgilendiği de bilinenler arasında.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Meltem Acet evli mi eşi iş adamı Onat Acet kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page