Önder İnce kimdir? Nerelidir? Önder İnce Maliye, Önder İnce Halk TV

21.04.2023
A+
A-
Önder İnce kimdir? Nerelidir? Önder İnce Maliye, Önder İnce Halk TV

Önder İnce kimdir? Nerelidir? Önder İnce Maliye, Önder İnce Halk TV

Sağlık ve Sosyal Güvenlik, İş Hukuku, Mahalli İdareler ve KİT Dairesi Eski Başkanı. 15.10.1967 tarihinde İzmir İli Beydağ İlçesinde dünyaya gelmiştir. Web sitesinde biyografisi aşağıdaki gibidir.

Önder İNCE Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Sağlık ve Sosyal Güvenlik, İş Hukuku, Mahalli İdareler ve KİT Dairesi Eski Başkanı.

Önder İnce kimdir? Nerelidir? Önder İnce Maliye, Önder İnce Halk TV 15.10.1967 tarihinde İzmir İli Beydağ İlçesinde dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini 1984 yılında İzmir Ödemiş Lisesinden, yüksek öğrenimini ise 1989 yılında A. Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Nisan 1990’da Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünde Devlet Bütçe Uzman Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Hazırlamış olduğu “Genel ve Katma Bütçeli Kuruluşlarda Personel İstihdamı ve Personel Harcamaları” adlı Araştırma Raporunun kabulü ve yapılan mesleki yeterlik sınavı neticesinde Mayıs 1993’de Devlet Bütçe Uzmanı olarak atanmıştır.

Ocak 2004 tarihine kadar Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünün değişik birimlerinde Devlet Bütçe Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra aynı Genel Müdürlükte Daire Başkanlığına atanmıştır.
Ağustos 2015’de bu görevinden istifa ederek Devlet memurluğunu sonlandırmış olup, halen kurmuş olduğu şirket üzerinden danışman olarak hizmet sunmaktadır.

You cannot copy content of this page