OnlyFans erişim neden engellendi? OnlyFans giriş nasıl yapılır?

09.06.2023
A+
A-
OnlyFans erişim neden engellendi? OnlyFans giriş nasıl yapılır?

OnlyFans erişim neden engellendi? OnlyFans giriş nasıl yapılır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için OnlyFans Türkiye kapatıldı mı, neden kapatıldı? OnlyFans giriş nasıl yapılır? OnlyFans’a erişim engeli! sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

İstanbul Sulh Ceza Hakimliği tarafından 5651 sayılı yasanın 9. maddesine dayanarak alınan erişime engelleme kararı araştırmalara göre bir vatandaşın “Türk toplumunun ahlaki değerlerini zayıflatan bir etkiye sahip” ve “gençler üzerinde olumsuz davranışlara sebebiyet vermesi” şikayeti sonrasında engellenme kararı alınıyor.

OnlyFans platformunda kullanıcılara ücret karşılığı içerik ve videolar atılıyor. Platform 4.99 dolar ve 49.99 dolar arasında değişkenlik gösteren ücretlerle üyelik yaptırıyor. Platform üzerinde ulaşılan kişi sayısına göre kazanılan ücret değişkenlik gösteriyor. Yapılacak içeriklerin kurallara uygun olması gerekiyor. OnlyFans üzerinden içerik paylaşmak ve hesap açmak için abone olmak ve profil oluşturmak gerekiyor. Üyelik ücreti ödendikten sonra uygulama Google Play üzerinden indirilebiliyor. Kullanıcıların takipçileri arttıkça para kazanma şansları da artıyor. İçerikleri görüntülemek için kişiler takip ettikleri kullanıcının talep ettiği ücreti ödemek zorundadır. OnlyFans uygulaması içerikler sebebiyle birçok eleştirinin de odağı olmuştur. OnlyFans platformu ile ilgili yapılan uzman görüşleri şu şekilde; ‘Çocuklarımıza daha fazla göz kulak olmamız gerekiyor. Gençler kimlik arayışında. Ancak bütün kimlik tercihleri kuşatma altında kaldı.

Sizler için bizlerde OnlyFans Türkiye kapatıldı mı, neden kapatıldı? OnlyFans giriş nasıl yapılır? OnlyFans’a erişim engeli! sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page