Onur Seyit Yaran babası kimdir? Nereli? Ordunun neresinden? Onur Seyit Yaran annesi kimdir?

29.06.2023
A+
A-
Onur Seyit Yaran babası kimdir? Nereli? Ordunun neresinden? Onur Seyit Yaran annesi kimdir?

Onur Seyit Yaran anne babası kimdir? Onur Seyit Yaran babası kimdir? Onur Seyit Yaran annesi kimdir? Onur Seyit Yaran ordunun neresinden?

Onur Seyit Yaran, 13 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yaran, Türk dizi oyuncusu ve eski modeldir. Best Model of Turkey 2016 birincisidir. Best Model of Turkey yarışmasının ardından Best Model Of World yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir.

Aslen baba tarafından Ordu’ludur. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde öğrencidir. Uzun bir süre lisanslı olarak futbol oynayan Onur Seyit Yaran, futbolculuğunun yanı sıra satranç sporcusudur.

2008-2011 yılları arasında profesyonel olarak milli platformlarda mücadele etmiştir. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2016 yılında düzenlenen Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışması birincisidir. 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Onur Seyit Yaran, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Enes karakterine hayat vermedi. Sonra Kardeslerim dizisi Doruk rolü ile hayli duyuldu. Onur Seyit Yaran, 1.87 metre boyunda, 78 kilo ve Oğlak burcudur.

boyunda, 78 kilo ve Oğlak burcudur.

You cannot copy content of this page