Tablet Reis ismi, kimdir? Şimdiki hali 2023? Onurcan Güzel kaç yaşında? Onurcan Güzel kimdir?

11.06.2023
A+
A-
Tablet Reis ismi, kimdir? Şimdiki hali 2023? Onurcan Güzel kaç yaşında? Onurcan Güzel kimdir?

Tablet Reis ismi, kimdir? Şimdiki hali 2023? Onurcan Güzel kaç yaşında? Onurcan Güzel kimdir? Tablet Reis gay mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tablet Reis ismi, kimdir? Şimdiki hali 2023? Onurcan Güzel kaç yaşında? Onurcan Güzel kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Malatyada yaşayan ve Malatyalı olan Onurcan Güzel yani namı diğer Tablet Reis 2000 doğumlu yani 23 yaşındadır. Son hali ile yine gündem olmayı becerdi.

Tablet kutu açılımı videosunda kutudan salatalık çıkmasıyla ‘Hıyarın tadına bakalım’ dediği videoyla bir dönem sosyal medyanın gündemine damgasını vuran ‘Tablet Reis’ imaj değişikliğine gitti. Onurcan Güzel, yeni ‘gotik’ tarzıyla fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Paylaştığı fotoğraflarda saç şekli, takıları ve giyimiyle dikkatleri üzerine çeken Güzel, yanlış anlaşıldığını belirterek daha sonra fotoğraflara ilişkin açıklama yaptığı bir video paylaştı.

‘Tablet Reis’ “Şu an şu açıklamayı yapmak zorundayım” dediği videoda “Çünkü Twitter’ım yok maalesef, kullanmıyorum. Biliyorsunuz ki fotoğraf attım. İnsanlar da beni yanlış anladı. Hayır arkadaşlar, ben sadece Gothic tarz takılıyorum. Hepsi bu kadar” diye konuştu.

Sizler için bizlerde Tablet Reis ismi, kimdir? Şimdiki hali 2023? Onurcan Güzel kaç yaşında? Onurcan Güzel kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page