Oruç Baba İnan kimdir, nerelidir, kaç yaşında? nereye atandı ve görevi nedir?

22.06.2023
A+
A-
Oruç Baba İnan kimdir, nerelidir, kaç yaşında? nereye atandı ve görevi nedir?

Oruç Baba İnan kimdir, nerelidir, kaç yaşında? nereye atandı ve görevi nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Oruç Baba İnan kimdir, nerelidir, kaç yaşında? nereye atandı ve görevi nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Oruç Baba İnan kimdir, kaç yaşında, nereye atandı ve görevi nedir?

Oruç Baba İnan 1981 Yılında Konya’nın Yunak ilçesi Çayırbaşı Köyü’nde doğdu.

42 yaşındaki İnan 2000 yılında ÖSS Türkiye birincisi derecesiyle Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanmıştır.

Mezun olduğu günden bugüne Yıldız Holding ve Anadolu Birlik Holding’de çeşitli pozisyonlarda bulunmasının ardından, Türkcell’de ticari pazarlama direktörü olarak görev yapmakta iken, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan TBMMMilletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Konya Milletvekili Aday Adayı oldu.

Atamalara ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre yeni bakan yardımcıları belli oldu. Bakan yardımcısı olan Oruç Baba İnanise çok araştırılıyor.  Hakkinda internette bu bilgiler var.

Sizler için bizlerde Oruç Baba İnan kimdir, nerelidir, kaç yaşında? nereye atandı ve görevi nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page