Ozan Sihay kimdir, nerelidir? Ozan Sihay kaç yaşında? Ozan Sihay mesleği ne?

10.06.2023
A+
A-
Ozan Sihay kimdir, nerelidir? Ozan Sihay kaç yaşında? Ozan Sihay mesleği ne?

Ozan Sihay Kim Milyoner Olmak İster? Ozan Sihay kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Ozan Sihay mesleği ne? ozan sihay yapay zeka? Yapay zeka Nerelerde kullanılır?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ozan Sihay kimdir, nerelidir? Ozan Sihay kaç yaşında? Ozan Sihay mesleği ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Ozan Sihay kaç yaşında? Ozan Sihay 41 yaşındadır.

Yapay zeka Nerelerde kullanılır? Evet yapay zekâ; sesli asistanlar, dil çevirileri, öneri sistemleri, navigasyon, sosyal güvenlik, sağlık hizmetleri, e-ticaret ve yardımcı robot uygulamalarıyla günlük hayatımızda yer almaktadır. Siber güvenlik ve savunma sanayi gibi sektöre özel stratejik çalışmalarda da kullanılmaktadır.

Sosyal medyada Deneyimlere dayalı iş kolaylaştırıcı anektodları ile Sihay, kullanıcılara mobil uygulamalar, uygulama içi kullanım tavsiyeleri, fotoğraf ve video alanında kısa, pratik, kullanışlı yöntemleri anlattığı eğitim içerikleri ile öne çıkıyor.1982 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Ozan Sihay, Adana doğumlu’dur. Atom Film Kurucusu olarak çalışmalarını sürdüren başarılı Yönetmen, Senarist Fotoğraf Sanatçısı ve Grafiker’dir. Sihay Reklamevi’nde ise grafiker’lik yapmaktadır.

Katıldığı bir çok festivalde başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren kısa filmlere imza atan Ozan Sihay, bir dönem James Bond Skyfall isimli filmde Reji olarak çalışmıştır.

Adana Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ancak mezun olduğu bölüm üzerine hiç çalışmamıştır. Ozan Sihay, Youtube üzerinden de videolar paylaşmaktadır. Uzun yıllardır teknoloji ve fotoğraf alanında edindiği deneyimlerini öğrencileri ve takipçileri ile paylaşarak etkileşime geçmeyi seven Ozan SİHAY, Youtube ve Instagram platformlarında etkin içerikler üretmek adına eğitimler veriyor.

Sizler için bizlerde Ozan Sihay kimdir, nerelidir? Ozan Sihay kaç yaşında? Ozan Sihay mesleği ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page