Özgür Cem Hancan kimdir? Nereli, kaç yaşında? Özgür Cem Hancan serveti? Özgür Cem Hancan eşi kimdir?

28.06.2023
A+
A-
Özgür Cem Hancan kimdir? Nereli, kaç yaşında? Özgür Cem Hancan serveti? Özgür Cem Hancan eşi kimdir?

Özgür Cem Hancan kimdir? Nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Özgür Cem Hancan kimdir? Nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Galatasaray Spor Kulübü tarafından ‘’Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması’’nın imzalandığı açıklandı. Süper Lig 2020/21 sezonundan itibaren Galatasaray’ın ana sponsoru olarak tanınan Sıxt rent a car firması ile sponsorluk anlaşmasının yenilendiği duyuruldu.

Bir süredir spor kamuoyunda Galatasaray ve Sıxt renk a var firması arasındaki sponsorluk anlaşmasından sarı kırmızılı ekibin 100 milyon Euro gelir elde edeceği konuşuluyordu. 5 yıllık geçerli olması beklenen sponsorluk anlaşmasıyla ilgili spor medyası her gün yeni bir haberi gündeme taşıdı. Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi açıklamasında ise Sıxt rent a car firmasıyla yapılan ön anlaşma duyurusuna yer verilirken; anlaşmanın detaylarıyla ilgili bilgilerin Temmuz ayında düzenlenecek lansmanda duyurulacağı belirtildi.

Sizler için bizlerde Özgür Cem Hancan kimdir? Nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz. Özgür Cem Hancan kimdir? Nereli, kaç yaşında? Özgür Cem Hancan serveti? Özgür Cem Hancan eşi kimdir?

Bor Holdingin CEO’su Özgür Cem Hancan da Galatasaray camiası içerisinde tanınan simalar arasında yer almasıyla bilinmektedir. Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ile kıyaslanan Özgür Cem Hancan’ın fanatik bir taraftar olduğu öğrenildi. Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Özgür Cem Hancan, 2 yıl boyunca aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2013 yılında Leaseplan şirkettin de çalışmaya başlayan Özgür

Cem Hancan, Borlease Otomotiv şirketinin kurucu üyeleri arasında bulunmaktadır. 2019 yılından itibaren ise Bor Holdingde CEO görevini üstlenmektedir. Bor Holding aynı zamanda Madgeburger Sigorta’nın da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Madgeburger Sigorta da Galatasaray’ın sponsorları arasında yer almaktadır.

You cannot copy content of this page