Özgür Özel eşi kimdir? Didem Özel kimdir, nereli? Özel ne iş yapıyor?

04.11.2023
A+
A-
Özgür Özel eşi kimdir? Didem Özel kimdir, nereli? Özel ne iş yapıyor?

Özgür Özel eşi kimdir? Didem Özel kimdir, nereli? Özel ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Özgür Özel eşi kimdir? Didem Özel kimdir, nereli? Özel ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Özgür Özel 1998 yılından beri ise eşi Didem Özel ile evlidir. İpek adında bir kızları vardır. Didem Özel aynı zamanda Eczacılık da yapmaktadır. Didem Özel ile mutlu bir evlilikleri var.

Özgür Özel, aslen Manisalı olup 48 yaşındadır. İpek adında bir kızın babası olan Özgür Özel’in eşi Didem Özel’dir. İkilinin arkadaşlığı, 19 yaşındayken üniversite yıllarında başlamış ve zaman içinde aşka dönüşerek evlilik kararı almışlardır.

Özgür Özel, bir röportajında tanışmalarını şu şekilde anlatıyor:

“Başlangıçta mühendis olma hayali kuran biriydim ve matematikle ilgileniyordum. Ancak, babamın tercihiyle eczacılık okumaya karar verdim. İlk başta yeniden sınavlara girip mühendislik okumayı düşünmüştüm, fakat eczacılık fakültesine girdikten bir yıl sonra, 19 yaşımdayken Didem ile tanıştım. O günden bu yana, yani 1993’ten beri birlikteyiz. Didem’i gördüğümde, üniversite sınavlarına bir daha girmeyi aklımdan çıkardım. Eczacılığın beni kendine çeken ikinci önemli nedeniyse, bu alanda büyük bir mücadele ve katkı sağlama fırsatı görmemdi.”

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Özgür Özel eşi kimdir? Didem Özel kimdir, nereli? Özel ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page