Özlem Lina Öz kimdir, eşi kimdir? Tayyar Öz kimdir? Kaç yaşında?

02.11.2023
A+
A-
Özlem Lina Öz kimdir, eşi kimdir? Tayyar Öz kimdir? Kaç yaşında?

Özlem Lina Öz kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kaç çocuğu var, mesleği nedir? Tayyar Öz kimdir? Tayyar Öz nereli ve kaç yaşındadır? Tayyar Öz kimdir? Tayyar Öz nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Tayyar Öz’ün kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Tayyar Öz kimdir? Tayyar Öz kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 

Dr. Tayyar Taylan Öz, 1987 yılında Kahramanmaraş’ın Süleymanlı Kışla köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini aynı köyde tamamlayan Öz, lise eğitimini Kahramanmaraş İbrahim Çalık Lisesi’nde tamamladı.

Özlem Lina Öz, 1989 yılında doğdu ve 2023 itibarıyla 34 yaşındadır. Marmara Üniversitesi’nde hemşirelik eğitimi aldı ve pediyatri hemşireliği üzerine yüksek lisans yaparak eğitimini ilerletti. Akademik kariyerine Nişantaşı, Maltepe ve Üsküdar Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak devam etmekte ve şu anda doktora tez çalışmalarına odaklanmaktadır. Özlem Lina Öz kimdir, eşi kimdir? Tayyar Öz kimdir? Kaç yaşında?

Özlem Lina Öz, Güzellik Merkezi olarak da bilinir ve sosyal medyada hızla büyümüştür. Kızı Lina ve eşi Dr. Tayyar Öz’ün desteğiyle samimi paylaşımlar yaparak geniş bir takipçi kitlesi kazanmıştır. Aile hayatı, köy vlogları ve güzellik merkezi etkinlikleriyle tanınmış ve sevilmiştir. Özlem Lina Öz kimdir, eşi kimdir? Tayyar Öz kimdir? Kaç yaşında?

You cannot copy content of this page