Özlem Ural kimdir? Nereli? Eşi kim? Özlem Ural ne iş yapıyor?

29.10.2023
A+
A-
Özlem Ural kimdir? Nereli? Eşi kim? Özlem Ural ne iş yapıyor?

Özlem Ural kimdir? Nereli? Eşi kim? Özlem Ural ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Özlem Ural kimdir? Nereli? Eşi kim? Özlem Ural ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Özlem Ural, iş dünyasının deneyimli isimlerinden biri ve aynı zamanda İyi Parti’nin Balıkesir il başkanıdır. 6 Nisan 1976 tarihinde Bursa’da doğan Ural, 2023 yılı itibariyle 47 yaşındadır. İlköğretim eğitimini Edirne Yüzüncü Yıl İlkokulu’nda tamamlamış, ardından orta ve lise eğitimini Kocaeli Özel Seymen Lisesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünde almıştır.

Özlem Ural, İngilizce konusunda ileri seviyede bir dil bilgisine sahiptir. Balıkesir’de ikamet etmektedir ve evli olup iki çocuk annesidir. Kariyerine çok uluslu bir şirkette, üretim müdürü olarak başlamış ve ağır kimya sanayisinde 8 yıl boyunca büyük bir azimle çalışmıştır. Ayrıca, Avrupa’nın en büyük kapasiteli Polyester Fabrikasının kurulmasında ve faaliyete geçirilmesinde, farklı milletlerden mühendislerle birlikte çalışmıştır.

Ticari hayatına 1994 yılında ailesiyle birlikte Burhaniye’de esnaf olarak başlayan Özlem Ural, 2003 yılında kendi kurduğu Hammadde Üretim Tesisini 2007 yılında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’ne taşımıştır.

Uluslararası firmalarda da deneyim sahibi olan Özlem Ural, bu birikim ve tecrübeyi sanayi alanında danışmanlık yaparak aktarmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Özlem Ural kimdir? Nereli? Eşi kim? Özlem Ural ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page