Öznur Küçüker Sirene kimdir? nereli? Kaç yaşında? Öznur Küçüker Sirene evli mi? Eşi kimdir? Wikipedia?

07.05.2023
A+
A-
Öznur Küçüker Sirene kimdir? nereli? Kaç yaşında? Öznur Küçüker Sirene evli mi? Eşi kimdir? Wikipedia?

Öznur Küçüker Sirene kimdir? Öznur Küçüker Sirene nereli? Öznur Küçüker Sirene Kaç yaşında? Öznur Küçüker Sirene evli mi? Öznur Küçüker Sirene Eşi kimdir? Öznur Küçüker Sirene Wikipedia?

Öznur Küçüker Sirene 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Öznur Küçüker Sirene aslen Kastamonu’ludur.

Saint Benoît Fransız Lisesi birinci olarak tamamladıktan sonra 19 yaşında Fransa’ya göç etmiştir. Fransa’da Türk ve Müslüman olduğu için çeşitli zorluklara maruz kalan Öznur Küçüker Sirene kendisini siyaset ve uluslararası ilişkiler konusunda geliştirmiştir. Öznur Küçüker Sirene lisans eğitiminden sonra Sciences Po’dan uluslararası ilişkiler yüksek lisansı diploması aldı. Bir süre “T.C. Paris Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nde” uzman olarak çalıştı.

TCuma günleri TSİ 22:30’da TRT TÜRK kanalında Gençler ne diyor? isimli programı sunan, aynı zamanda bir Youtube kanalı da bulunan Öznur Küçüker Sirene, @SireneOznur kullanıcı adıyla Twitter’da görüşlerini paylaşmaktadır. TRT’nin Fransızca yayın yapan haber sitesinde de ülkemizin, başta Fransa olmak üzere yabancı ülkelerle ilişkileri hakkında haftalık analiz yazıları kaleme aldı. Uluslararası ilişkiler uzmanı Öznur Küçüker Sirene, Alman-Fransız ortak televizyon kanalı ARTEfr’deki canlı yayında Fransız gazetecileri perişan etti.

You cannot copy content of this page