Pasha group kimin? Vedat Erbaş kimdir nerelidir? Vikipedi? Pasha Group Fenerbahçe?

27.07.2023
A+
A-
Pasha group kimin? Vedat Erbaş kimdir nerelidir? Vikipedi? Pasha Group Fenerbahçe?

Pasha group kimin? Pasha Group ne iş yapar? Pasha Group nedir? Pasha Group Kıbrıs? Pasha Group Reklamı? Vedat Erbaş kimdir nerelidir? Vikipedi? Pasha Group Fenerbahçe? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Pasha group kimin? Vedat Erbaş kimdir nerelidir? Vikipedi? Pasha Group Fenerbahçe? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Pasha Grup, Paramaribo Turizm Ltd. olarak 2005 yılında Vedat Erbaş’ın başkanlığında kurulmuştur. PASHA Holding (Azerice: Paşa Holding), Azerbaycan merkezli bir konglomerat. Şirket, 1 Kasım 2006 tarihinde kurulmuş olup; bankacılık, sigorta, inşaat, imalat, otelcilik ve turizm dâhil olmak üzere çeşitli sektörleri temsil eden 100’ün üzerinde iştirakiyle faaliyet göstermektedir.

Sizler için bizlerde Pasha group kimin? Pasha Group ne iş yapar? Pasha Group nedir? Pasha Group Kıbrıs? Pasha Group Reklamı? Vedat Erbaş kimdir nerelidir? Vikipedi? Pasha Group Fenerbahçe? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Oteller yolculuğunda aynı zamanda Bosphore Card & Lounge markası ile CIP, hızlı geçiş ve özel hizmetleriyle Ercan Havalimanı’nda da yer almaktadır.

Pasha Group, 2012 yılında Akdeniz Karpaz Üniversitesi ile eğitim sektörüne katılmıştır. 25 farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenci ile ortak etik değerler ve bilimin ışığında uluslararası standartlarda mesleki bilgi, beceri ve girişimci bireyler yetiştirme hedefinde olan üniversite ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile eğitim hizmetine devam etmektedir.

You cannot copy content of this page