Paşm ne demek? Palm Angels Ne Demek, Türkçe? Palm Angels hangi ülkenin markası?

26.11.2023
A+
A-
Paşm ne demek? Palm Angels Ne Demek, Türkçe? Palm Angels hangi ülkenin markası?

Paşm ne demek? Palm Angels Ne Demek, Türkçe? paşm ne demek? Palm Angels hangi ülkenin markası? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Paşm ne demek? Palm Angels Ne Demek, Türkçe? paşm ne demek? Palm Angels hangi ülkenin markası? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Palm Angels Palmiye Melekleri anlamına geliyor. Palm Angels, İtalyan moda markası olarak kadın ve erkeklerin kullanımına uygun birçok tişört modeli sunar. Bu marka genellikle sokak modası, lüks spor giyim ve gençlik kültürüne yönelik tasarımlarıyla bilinir. 2014 yılında Los Angeles’ın kaykay dünyası ile ilgili Palm Angels isimli bir foto kitabı yayınlayan tasarımcı, aynı yıl kitaptan aldığı ilhamla kendi markasını kurdu. O günden bu yana, Palm Angels alt kültür öğeleriyle beslediği dünyasıyla sokağa estetik katıyor.

Palm Angels ne demek Türkçe? Palm Angels orjinal nasıl anlaşılır?

Palm Angels, İtalyan moda markası olarak kadın ve erkeklerin kullanımına uygun birçok tişört modeli sunar. Bu marka genellikle sokak modası, lüks spor giyim ve gençlik kültürüne yönelik tasarımlarıyla bilinir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Paşm ne demek? Palm Angels Ne Demek, Türkçe? paşm ne demek? Palm Angels hangi ülkenin markası? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page