Pdm Clara kimdir? Kaç yaşında? PdmClara Age nereli? PdmClara boyu kaç? Pdm clara boyfriend? pdm.clara birthday?

09.05.2023
A+
A-
Pdm Clara kimdir? Kaç yaşında? PdmClara Age nereli? PdmClara boyu kaç? Pdm clara boyfriend? pdm.clara birthday?

Pdm Clara kimdir? Kaç yaşında? PdmClara Age nereli? PdmClara boyu kaç? Pdm clara boyfriend? pdm.clara birthday? Pdm Clara Age Kimdir? Pdm Clara Age nereli ve kaç yaşındadır? Pdm Clara Arda Güler sevgili mi?

Instagram’a ilk olarak Ekim 2016’da katıldı. Almanya Kasım 2003 10 doğumlu. Modası, güzelliği, yaşam tarzı ve seyahat içerikleriyle tanınan Alman Instagram fenomeni. Platformda 440.000’den fazla takipçi topladı. Ayrıca TikTok’ta kısa klipler aracılığıyla hayatından daha fazlasını paylaşıyor. Kasım 2022’de erkek arkadaşıyla onu “Seni seviyorum” testine tabi tutan bir TikTok yayınladı. Video o zamandan beri 2,2 milyondan fazla görüntülendi.

Fenerbahçe’nin yıldızı olarak kabul edilen hem sempatik hem yakışıklı hem de yetenekli olan Arda Güler takipçileri tarafından yakından takip ediliyor. Fenomen Pdm.Clara ile Arda Güler’in Instagram’da birbirini takip etmesi sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Arda Güler ile takipleşmeye başlayan Pdm.Clara kimdir? Pdm Clara’nın instagramda 430 bin takipçisi bulunurken Tiktok’ta ise 48 bin takipçisi mevcut. Günlük yaşamını takipçileri ile paylaşan Pdm Clara’nın hayatı ile ilgili detaylar sayfamızda güncellenecektir.

You cannot copy content of this page