Pelin Yar kimdir? Boyu? Hangi üniversitede? Annesi? Pelin Yar kaç yaşında 2023? Pelin Yar sevgilisi kaç yaşında?

03.07.2023
A+
A-
Pelin Yar kimdir? Boyu? Hangi üniversitede? Annesi? Pelin Yar kaç yaşında 2023? Pelin Yar sevgilisi kaç yaşında?

Pelin Yar kimdir? Boyu? Hangi üniversitede? Annesi? Pelin Yar kaç yaşında 2023? Pelin Yar sevgilisi kaç yaşında Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Pelin Yar kimdir? Boyu? Hangi üniversitede? Annesi? Pelin Yar kaç yaşında 2023? Pelin Yar sevgilisi kaç yaşında sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

elin Yar, 14 Mart 2002’de İstanbul’da doğdu. Balık burcu kadını olan Pelin Yar, 1.64 boyunda ve 50 kilodur. Annesinin adı Öznur, babasının adı Ahmet olan Pelin Yar’ın ayrıca Onur adında bir ağabeyi vardır. İlk öğrenimini İMKB’de tamamladıktan sonra, okulunun son yılında Uğur Ortaokullarına giderek oradan mezun oldu.

Şu anda Cağaloğlu Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi olan Pelin Yar, öğrenci olmanın yanı sıra profesyonel bir dansçı ve influencer’dır. Tiktok’ta 1.1 milyon abonesi olan Pelin Yar’ın Instagram’da 135.000 takipçiye sahip.

Pelin Yar sevgilisi kaç yaşında 23 yaşında, 1 Eylül 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Berk Çiçekgil, 1.77 boyunda ve 63 kilodur. Berk Çiçekgil, Başak burcudur.

Pelin Yar, 14 yaşında Urban Dance dalında dans etmeye başladı. Türkiye’nin sayılı proje okullarından biri olan Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde öğrenciyken 16 yaşında Türkiye’nin en iyi dans okullarından biri olan 2Day Dance Academy’de yardımcı eğitmenliğe terfi ederek dans dersleri vermeye başladı. Yar bu sayede okulunun proje ekibinde önemli bir yer edinmiştir.

Sizler için bizlerde Pelin Yar kimdir? Boyu? Hangi üniversitede? Annesi? Pelin Yar kaç yaşında 2023? Pelin Yar sevgilisi kaç yaşında sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page