Phil Gallagher kimdir? Phil Gallagher öldü mü son dakika? Phil Gallagher neden öldü?

24.05.2023
A+
A-
Phil Gallagher kimdir? Phil Gallagher öldü mü son dakika? Phil Gallagher neden öldü?

Phil Gallagher kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Phil Gallagher evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Phil Gallagher kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Phil Gallagher evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Phil Gallagher, 3 Mart 1977 yılında Birleşik Krallık Gillingham’da dünyaya geldi. Phil Gallagher sunuculuk kariyerine BBC Radio Kent’te sunucu ve spor muhabiri olarak başlamıştır. Playhouse Disney’de oyuncu ve kuklacı olarak çalışan Gallagher, karakterlerin seslendirmesini de yapmıştır. 2003 ila 2005 yılları arasında GMTV’de Diggin’ IT isimli çocuk programının sunuculuğunu yapan Gallagher, daha sonra birçok projede yer almıştır. Bay Becerikli ya da orijinal adıyla Mister Maker programı 23 Şubat 2008’de çocuklar için yayınlanan bir eğlence belgeseli olarak 3 sezon yayın yaptı. Toplamda 60 bölüm yayınlanmıştır. Programın sunuculuğunu Bay Becerikli ismiyle Phil Gallagher üstlenmişti. Bu programda çocuklar Mister Maker’dan yardım alır ve ortaya eğlenceli işler çıkarırlardı. Program dünya çapında ilgi görmüştür.

Sizler için bizlerde Phil Gallagher kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Phil Gallagher evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page