Pınar Birkoç kimdir? Pınar Birkoç nereli? Pınar Birkoç dhkp c? Pınar Birkoç tahliye

06.02.2024
A+
A-
Pınar Birkoç kimdir? Pınar Birkoç nereli? Pınar Birkoç dhkp c? Pınar Birkoç tahliye

Pınar Birkoç kimdir? Pınar Birkoç nereli? Pınar Birkoç dhkp c? Pınar Birkoç tahliye Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Pınar Birkoç kimdir? Pınar Birkoç nereli? Pınar Birkoç dhkp c? Pınar Birkoç tahliye sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Pınar Birkoç, bugün İstanbul Çağlayan Adliyesi’ne silahlı saldırıyı düzenleyen 2 teröristten biridir. Birçok saldırı sırasında etkisiz hale getirildi. DHKP-C’li terörist Pınar Birkoç’un ablası Necmiye Birkoç’un bugün İstanbul 14. ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandığı ve hakim karşısına çıkacağı öğrenildi.

2019 yılında Dev-Genç’li Pınar Birkoç’a 19-22 Aralık Katliamı Anması’na katıldığı gerekçesiyle 19 yıl hapis cezası verilmişti.

O tarihte 18 yaşında olan Pınar Birkoç’a ilk önce anma etkinliğine katıldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezası verildi.

Ardından devam eden yargılama sürecinde gizli tanık ifadeleri ve bir yerde ele geçirilen molotof kokteylleri nedeniyle, patlayıcı madde bulundurmaktan 10 yıl, örgüt üyeliğinden 9 yıl hapis cezası verilmişti.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Pınar Birkoç kimdir? Pınar Birkoç nereli? Pınar Birkoç dhkp c? Pınar Birkoç tahliye sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page