Aziz Konukman kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Biyografi? Prof dr Aziz Konukman babası kimdir?

13.06.2023
A+
A-
Aziz Konukman kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Biyografi? Prof dr Aziz Konukman babası kimdir?

Aziz Konukman kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Biyografi? Prof dr Aziz Konukman babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aziz Konukman kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Biyografi? Prof dr Aziz Konukman babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1955 Sinop doğumlu, İlk orta ve lise’yi Sinop’ta okudu, Otta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi ve İstatistik Bölümünde 1978 yılında lisans eğitimini tamamladı. Aynı üniversitenin Ekonomi Bölümünden ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden Yüksek Lisans dereceleri aldı.

Doktorasını Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde 1995 yılında tamamladı. 2002 yılında Doçent, 2007 yılında Profesör oldu. 1986-1990 yılları arasında Devlet Yatırım Bankasında Araştırma Uzmanı, Türkiye İhracat Kredi Bankasında Araştırma Müdürü ve Tetkik Kurulu Müdürü; 1993-1996 yılları arasında İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi, 2003-2008 yılları arasında Türk-İş Genel Merkezi Araştırma Müdürü olarak görev yaptı. Halen Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesidir. Babası Recep Ercüment Konukman’dır.

Sizler için bizlerde Aziz Konukman kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Biyografi? Prof dr Aziz Konukman babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page