Ramazan Sezgin kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

18.10.2023
A+
A-
Ramazan Sezgin kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Ramazan Sezgin kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ramazan Sezgin kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1997 yılında Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesinde doğdu. 2007 yılında ailesiyle birlikte Kocaeli ilinin Körfez ilçesine taşındı. 2011 yılında Petkim Ortaokulunu bitirdi.

2015 yılında Körfez Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun oldu. 2016 yılında Bartın Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2018 yılında yatay geçiş yaparak Sakarya Üniveritesi´ne geçti ve 2020 yılında İlköğretim Matematik Öğretmeni olarak mezun oldu.

2021 yılında Hakkari ili Derecik ilçesi Gelişen Köyü Ortaokuluna İlköğretim Matematik Öğretmeni olarak atandı.

13.09.2022 tarihinden itibaren de Hakkari Derecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Görevlendirme Şube Müdürü olarak görev yapan Ramazan SEZGİN evlidir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ramazan Sezgin kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page