Rams Global sahibi kimdir? Ramazan Bülbül kimdir? Ramazan Bülbül Serveti? Ramazan Bülbül eşi kimdir?

28.06.2023
A+
A-
Rams Global sahibi kimdir? Ramazan Bülbül kimdir? Ramazan Bülbül Serveti? Ramazan Bülbül eşi kimdir?

Rams global sahibi kimdir? Ramazan Bülbül kimdir? Ramazan Bülbül Serveti? Ramazan Bülbül eşi kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Rams global sahibi kimdir? Ramazan Bülbül kimdir? Ramazan Bülbül Serveti? Ramazan Bülbül eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ramazan Bülbül, 1976 yılında Cizre’de dünyaya geldi. Çocukluk döneminde memleketinde ticaret hayatına başlayan Ramazan Bülbül 1988 yılında Gaziantep’e taşındı.

Ramazan Bülbül, bugün dev bir şirkete dönüşen Rams Global’in temellerini 1995 yılında Kazakistan’da attı.

Gayrimenkul, turizm, sağlık, medya gibi dev sektörlerde başarıları ile bilinen Rams Global’in sahibi Ramazan Bülbül, dev şirketi üç oğlu ile birlikte yönetiyor.

Türkiye, Kazakistan, Almanya, Tayland, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi Dünya’nın 6 farklı ülkesinde birçok farklı sektöre başarılı yatırımlar gerçekleştiren Rams Global çatısı altında faaliyet göstermekte olan Rams Türkiye’nin medya alanındaki ilk büyük yatırımı GAİN Medya’yı satın alarak gerçekleşti. 1990 yılından itibaren Kazakistan’da yaşayan iş insanı Ramazan Bülbül, üç oğluyla beraber 55 ülkede Rams Global’i yönetiyor.

RAMS Global, şirketleri RAMS Kazakistan ve RAMS Türkiye aracılığıyla başta inşaat ve gayrimenkul olmak üzere, sağlık ve mobilya sektöründe de çeşitli projelere imza atmaktadır. RAMS Türkiye’nin temelleri aslen Gaziantepli olan Ramazan Bülbül tarafından atılmıştır.

Amiral gemisi inşaat olmakla birlikte sağlık, turizm ve maden sektörlerinde de yer alan Rams Global’in kurucusu Ramazan Bülbül, küçük yaşlarda ticarete atıldığını, bir süre Gaziantep’te ve Sakarya’daki ticaretle uğraştıktan sonra yurtdışına açıldığını ve 90’lı yıllardan bu yana Kazakistan’da faaliyetlerini yürüttüğünü aktardı. Oğulları Doğan Bülbül, Devran Bülbül ve Faruk Bülbül ile holdingi yönettiklerini söyleyen RAMS Global Yönetim Kurulu Başkanı, Kazakistan’da ilk inşaatı 1998 yılında yaptıklarını, son 10 yılda Almatı’da 2, 5 milyon metrekareden oluşan 55 proje hayata geçirdiklerini kaydetti.

Tüm yatırımları kendi özkaynaklarıyla hayata geçirdiklerini belirten RAMS Türkiye’nin CEO’su Devran Bülbül, “RAMS Türkiye’nin hedefi önümüzdeki 5 yıl içerisinde en büyük ilk 5 inşaat şirketinden biri olmak” dedi. İstanbul Avrupa yakasındaki projelerinin yanı sıra Anadolu yakasında da arazi bakan RAMS, Bodrum Gümüşlük’te butik bir villa projesinin ardından Antalya Serik’te de turizm ve konut yatırımı için hazırlanıyor. RAMS Türkiye, hayata geçirdiği her projede, şehrin mimarisine ve insanların yaşamlarına değer katmayı hedefler. Türkiye’deki ilk projesi Gaziantep Liv Hospital’ın ardından, RAMS bu yılın başında kentsel dönüşüm projesi Quattro’yu devraldı.

Sizler için bizlerde Rams global sahibi kimdir? Ramazan Bülbül kimdir? Ramazan Bülbül Serveti? Ramazan Bülbül eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page