Avukat Merve Uçanok kimdir? Kaç yaşında? Nerede? Merve Uçanok instagram, iletişim

05.10.2023
A+
A-
Avukat Merve Uçanok kimdir? Kaç yaşında? Nerede? Merve Uçanok instagram, iletişim

Rasim Ozan Kütahyalı avukatı Merve Uçanok kimdir? Kaç yaşında? Nerede avukat? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Avukat Merve Uçanok kimdir? Kaç yaşında? Nerede? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Nagehan Alçı ile boşanan Rasim Ozan Kütahyalı şu açıklamayı yaptı.

“Arkadaşlar, herkes dünkü boşanma duruşmasındaki avukatımı merak ediyor. Google’da en çok arananlar listesine girmiş.

Dünkü fotoğrafta yanımda duran avukatım Merve Uçanok’tur. Kendisi Uçanok Hukuk Bürosu’nun da patronu olan genç ve değerli bir hukukçudur. Başka isimler aramayınız.” dedi. Uçanok Hukuk Bürosunun sahibi olan Merve Uçanok, son olarak Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşanma avukatı olarak dikkat çekti. Merve Uçanok aynıo zamanda Yeşim Salkım’ın da avukatı. Öte yandan İzmir’de camiden Çav Bella çalınması ile gündeme gelen CHP İzmir eski yöneticisi Banu Özdemir’in de avukatlığını yapan Merve Uçanok’un bilinen isimlerden çok kişiye avukatlık yaptığı biliniyor.

Merve Uçanok instagram’da @avmerveucanok kullanıcı adı ile bulunur.

Kendi ismi ile Twitterda ve instagramda bulunan Merve Uçanok resmi web sitesinden su bilgileri yer alır.
İstanbul’da kurulu Uçanok Hukuk Bürosu olarak, kurucumuz Av. Merve UÇANOK ve yönetici avukatımız Av. Oğuz MESCİOĞLU öncülüğünde müvekkillerimize yurt içi ve yurt dışında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Büromuz, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku, Borçlar Hukuku, Bilişim Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanları başta olmak üzere, müvekkillerine her türlü hukuki dalda tecrübe ve dinamizmi harmanlayarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Büromuzda ayrıca, ihtiyaç duyulan alanlarda sıklıkla branşında uzman akademisyenlerle dirsek teması içerisinde çalışılmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Rasim Ozan Kütahyalı avukatı Merve Uçanok kimdir? Kaç yaşında? Nerede avukat? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page