Recep Günay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Recep Günay Gölmak

10.06.2023
A+
A-
Recep Günay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Recep Günay Gölmak

Recep Günay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Recep Günay Gölmak Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Recep Günay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Recep Günay GölmakX sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Bursaspor’un eski Başkanı Recep Günay ismi bir zamanlar çok sık duyulmaktaydı.

2021 yılında başkanlık adayını kaybetmiştir.

Bursaspor eski başkanlarından Recep Günay’ın olağan üstü kongrede başkanlığa aday olacağı öğrenildi. Listesini oluşturan Günay bugün Özlüce’ye giderek divana başvurusunu yapacak. Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre Günay’ın başta eski başkanlar olmak üzere şehrin önemli iş adamlarıyla sivil toplum kuruluşlarının desteğini arkasına aldığı iddia ediliyor. Bursaspor’un efsane kaptanı ve milli oyuncusu Sedat Özden yönetimde sportif direktör ve genel koordinatör olarak görev alabileceği açıklandı. Günay’ın antrenör olarak da daha önce yeşil beyazlı kulüpte 3 farkı dönemde çalışan Yılmaz Vural ile el sıkıştığı iddialar arasında yer alırken ne olacağı önümüzdeki günlerde netleşecektir.

O dönem yani 2021 de şu açıklamayı yapmıştır.

‘’Ben Bursaspor’un her mekvisinde bulundum. Bursaspor bizim canımız ciğerimiz. Bursaspor’la büyüdüm ben. Bursaspor’a başkan oldum. Ben ilk başkanlık dönemimde Bursaspor Kulübü’nün geçmişini incelemeye gittim ve o günlerin hala kayıtları benim elimdedir. Bursaspor Kulübü’nde eleştirdiğim şeylerin üstüne gittim. Hatta ikinci başkanla beraber dosyayı valiye götürmüştük. Bursaspor’da bazı usulsüzlükler var dedim. İncelediler, kulüp kapanır dediler. Yani o günlerden Beri Bursaspor’da bir şeyler oluyor. Bunların nasıl olduğunu bizzat ben kendim gördüm ve bunları şu anda Bursasporlulara anlatmaya çalışıyorum ama bize değil sporla hiçbir alakası olmayan hukukçulara danışıyorlar. Bursaspor’da 2012 yılından beri her yönetimde iki tane avukat vardı ve yönetim kurulunun avukatları vardı. Bursaspor’da o zamanlar bu avukatlar o günkü yönetim kurullarını mı düşündüler, Bursaspor’u mu düşündüler?”

Sizler için bizlerde Recep Günay kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Recep Günay Gölmak sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page