Reşat Strik kimdir, nerelidir? Reşat Strik Eşi kimdir? Reşat Strik anne ve babası?

21.04.2023
A+
A-
Reşat Strik kimdir, nerelidir? Reşat Strik Eşi kimdir? Reşat Strik anne ve babası?

Ailenin Yeni Üyesi sunucusu Reşat Strik nereli, Müslüman mı, dini nedir, eşi Sabina Pitic kimdir? Reşat Strik kimdir, nerelidir? Reşat Strik Eşi kimdir? Reşat Strik anne ve babası?

Asıl adı Reshad Strik olan aktördür. Reshad Strik 22 Haziran 1981 yılında Avustralya’nın Canberrakentinde doğan Boşnak kökenli Avustralyalı aktördür. Reshad Strik 22 Haziran 1981 tarihinde Canberra, Avustralya doğumludur. Reşat Strik kimdir, nerelidir? Reşat Strik Eşi kimdir? Reşat Strik anne ve babası? Reshad Strik Boşnak kökenli Avustralyalı aktördür. Reshad Strik, 22 Haziran 1981 tarihinde Avustralya’nın Canberra şehrinde dünyaya geldi.

Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaletindeki Central Coast bölgesinde büyüyen Reshad Strik, genç iken sörf ve boks ile ilgileniyordu.

2014 yılında eşiyle birlikte Türkiye’ye taşınan Reşat Strik Türkçe dersleri aldı. Türkçe bilen Reshad Strik birçok dizide de rol aldı. Babası Boşnak annesi Avustralyalı olan sunucu Avustralya’da doğdu. Reşat Strik kimdir, nerelidir? Reşat Strik Eşi kimdir? Reşat Strik anne ve babası? Reshad Strik’i Ailenin Yeni Üyesi‘nde seslendiren Ali Hocaoğlu’dur. AİLENİN YENİ ÜYESİ REŞAT KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA? Reshad Strik, 22 Haziran 1981 tarihinde Avustralya’nın Canberra şehrinde dünyaya geldi. Boşnak kökenli olan Reshad Strik, Avustralya Tiyatro ve Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Reşat Strik kimdir, nerelidir? Reşat Strik Eşi kimdir? Reşat Strik anne ve babası? sorularını yanıtladık.

You cannot copy content of this page