Rezan Epözdemir kimdir nerelidir? Rezan Epözdemir babası nereli?

13.05.2023
A+
A-
Rezan Epözdemir kimdir nerelidir? Rezan Epözdemir babası nereli?

Dr Rezan Epözdemir kimdir nerelidir? Rezan Epözdemir babası nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Rezan Epözdemir kimdir? Rezan Epözdemir kaç yaşında? Rezan Epözdemir nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Rezan Epözdemir 24 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Avukat, hukuk doktoru ve spor yöneticiliği yapan Epözdemir Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden başarı ile mezun olmuştur. Master’ını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde özel hukuk ana bilim bölümünde tamamladı. Yine Marmara Üniversitesinde doktarasını tamamlamış ve hukuk doktoru ünvanını almıştır.

Rezan Epözdemir 2007 senesinde Analiz Hukuk Bürosunu açmış Münevver Karabulut ve Pınar Gültekin gibi bilindik davaların avukatlığını yapmıştır. 2021 senesinde Galatasaray Spor Kulübü’nün üyesi olmuştur.

Ardından Galatasaray SK Başkan Yardımcısı olmuştur.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Rezan Epözdemir kimdir? Rezan Epözdemir kaç yaşında? Rezan Epözdemir nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page