Rezzan Benardete kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Kiminle evli? eşi kim?

30.04.2023
A+
A-
Rezzan Benardete kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Kiminle evli? eşi kim?

Rezzan Benardete kimdir? Kaç yaşında? Kimin kızı? Kiminle evli? eşi kim?

Rezzan Benardete Interiors olarak mekân tasarımcısı, TREZZ mobilya ve In The Mood For Love kurucu ortağı Rezzan Benardete, sanatla iç içe bir ailede büyüdüğünü söylüyor. Sanatla çok içe içe olan ve sanata saygı duyan, sanatsever bir aile içine doğdunu her fırsatta dile getiren Rezzan hanım “2004 senesinde Türkiye’ye dönüp, kendi yaşam alanımı oluşturmaya başladığım süreçte gözüme hitap eden, sevdiğim ve hâlihazırda takip ettiğim sanatçılarla iletişime geçerek eserlerini toplamaya başladım.” diyor. Monik Benardete ve eski eşi Adil Benardete, küçük kızları olarak yıllar önce basına yansıyan Rezzan Benardete 2022 yılı itibariyle 41 yaşındadır. Yıllar önce Rezzan Benardete, eşi İbrahim Bitargil’le yaşadığı ve “Keyif evi olarak yaptık” dediği Bebek sırtlarındaki evleri de hayli konuşulmuştu.

Rezzan Benardete kim? Kaç yaşında? Kimin kızı? Kiminle evli? eşi kim? Monik Benardete ve Adil Benardete’nin kızlarıdır ve İbrahim Bitargil ile evlidir.

Benardete ailesi kimdir? Monik Burla (Benardete) 500 yıl önce İspanya’dan Osmanlı topraklarına göç eden bir İspanyol Yahudi ailesi olan Burla Biraderler’in torunu. Burla ailesi aynı zamanda Türkiye’nin en eski sanayicileri arasında yer alıyor. Monik Benardete, İvet-Lori Burla çiftinin tek çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.

You cannot copy content of this page