Ronit Gülcan kimdir, nereli, kaç yaşında? Ronit Gülcan Cem Hakko neden boşandı?

01.02.2024
A+
A-
Ronit Gülcan kimdir, nereli, kaç yaşında? Ronit Gülcan Cem Hakko neden boşandı?

Ronit Gülcan kimdir, Ronit Gülcan nereli, Ronit Gülcan kaç yaşında? Ronit Gülcan Cem Hakko neden boşandı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ronit Gülcan kimdir, Ronit Gülcan nereli, Ronit Gülcan kaç yaşında? Ronit Gülcan Cem Hakko neden boşandı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Cem Hakko 17 Haziran 1955 yılında doğdu. Yahudidir. Türkiye’nin en zengin isimlerinden Hakko, eski rallici ve radyocudur. Vakko, Power Grup Radyoları, Power TV, PowerTürk TV ve Power Records gibi şirketlerin de sahibidir.

Vakko markasını Cem Hakko’nun babası Vitali Hakko ortaya çıkarmış sonrasında oğluna bırakmıştır. Vakko adlı markanın sahibi Cem Hakko ile 2017 yılında evlenen Ronit Gülcan bir dönem Power Fm’de çalışmaktaydı. Cem Hakko ile bu sayede tanıştılar. Ronit Gülcan musevidir. Cem Hakko’nun Ronit Gülcan ile evlenebilmek için eşinden boşandığı yıllarca konuşulmuş bir olaydır. Ronit Gülcan’ın halası Sara Gülcan’dır. Ünlü çiftin ayrılacakları ilk olarak 2022 yılının Aralık ayında ortaya atılmıştı. Hakko ve Gülcan, ortak bir kararla evliliğini sonlandırdı. Bugün görülen davada avukatları aracılığıyla; “Karşılıklı sevgi, saygı ve mutabakat çerçevesinde alınan söz konusu kararla ilgili tüm süreç hassas bir şekilde yürütülmüştür” dediler.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ronit Gülcan kimdir, Ronit Gülcan nereli, Ronit Gülcan kaç yaşında? Ronit Gülcan Cem Hakko neden boşandı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page