Dr Şaban Kızıldağ kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

11.06.2023
A+
A-
Dr Şaban Kızıldağ kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

Dr Şaban Kızıldağ kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Şaban Kızıldağ kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Şaban Kızıldağ 1969 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. 51 yaşında olan Şaban Kızıldağ, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri alanında lisans, Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve Yönetim Bilimleri alanında doktora yaptı. Sakarya Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde dersler verdi. Ulusal ve uluslararası alanda birçok makalesi ve bildirisi bulunan Kızıldağ, dört yıl bir kamu kurumunda üst düzey yönetici olarak çalıştı. Ardından “Executive Coaching” alanında eğitim aldı ve Eğitim, İletişim, Danışmanlık ve Sosyo-Ekonomik Araştırmalar Merkezi Kareli Defter’i kurdu.

Sizler için bizlerde Şaban Kızıldağ kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page