Sacit Pişkin kimdir? nerelidir? Sacit Pişkin neden öldü? Sacit Pişgin Adana

23.07.2023
A+
A-
Sacit Pişkin kimdir? nerelidir? Sacit Pişkin neden öldü? Sacit Pişgin Adana

Sacit Pişgin Twitter? Sacit Pişkin kimdir? nerelidir? Sacit Pişkin neden öldü? Sacit Pişgin Adana Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sacit Pişkin kimdir? nerelidir? Sacit Pişkin neden öldü? Sacit Pişgin Adana sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Adana’da doğan Sacit Pişkin ailesi ile birlikte 90’li yıllarda bölgedeki olaylardan dolayı göç etmek zorunda kalmıştı. İlk, orta ve lise eğitimini Adana’da yapan Pişkin uzun süre Hüda Par gençlik kollarında çalıştı. Pişkin son olarak Hüda Par il sekreteri olarak görev yapıyordu. Gazetecilik mesleğine de olan ilgisinden dolayı bir süre İLKHA’da muhabirlik ve Mardin Life gibi yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. Peygamberimiz Sevdalıları Adana il koordinatörlüğünü de yapan Pişkin, peygamber sevdasını gençlere aşılamak için bir çok çalışmaya imza attı. Umut kervanı ile birlikte yetim, mazlum ve ihtiyaç sahibi ailelere de ulaşan Pişkin, gençlere yönelik yaptığı projelerle birçok rant baronu ve zehir tacirlerini rahatsız etmeye yetmişti.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Halef Yılmaz, saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
“Adana İl Başkanımız Salih Demir hocamız ve İl Sekreterimiz Sacit Pişkin namaz kıldıkları sırada satırlı saldırıya uğradı. İl sekreteri Sacit kardeşimiz şehit olmuştur. İl Başkanımız ise yaralıdır. Bu işi yapan uyuşturucu baronlarından hesap soracak ve peşini bırakmayacağız. Münferit bir olay değildir. Saldırganlar iki kişi. HÜDA PAR’ı hedef gösteren sözde siyasetçi ve gazetecilerin de eli kanımıza bulaşmıştır. Adana’da kirli bir uyuşturucu trafiği vardır. Bu işi azmettirenlerin mutlaka ortaya çıkarılması gerekir.”

Sizler için bizlerde Sacit Pişkin kimdir? nerelidir? Sacit Pişkin neden öldü? Sacit Pişgin Adana sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page