Şafak Çak konuşanlar kimdir? Hangi bölüm? Ne iş yapıyor?

16.10.2023
A+
A-
Şafak Çak konuşanlar kimdir? Hangi bölüm? Ne iş yapıyor?

Şafak Çak konuşanlar kimdir? Hangi bölüm? Ne iş yapıyor? Konuşanlar Şafak Çak kimdir? Instagram hesabı var mı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Şafak Çak konuşanlar kimdir? Hangi bölüm? Ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Konuşanların 70. bölümünün en çok konuşulan isimlerinden biri olarak oğlu ile birlikte programa gelen Şafak Çak çok merak edilen bir isim oldu. Bizlerde sizin için araştırdık.

Evet kendi paylaştığı otobiyografisine göre Şafak Çak 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Kapalıçarşı’da mobilya imal ve satışı yapmaktaydı. Liseyi mezunu olduktan sonra ATV’de yayınlanan Savaş Ay’ın A Takımı programında muhabir olarak işe başlamıştır. Şafak Çak, Paris Hilton ve Jennifer Lopez dünyaca ünlüler olmak üzere bir çok ünlü için özel tasarımlar hazırlamıştır. 7 Mayıs 2013 yılında New York’da Elvan Akın ile evlenen Şafak Çak’ın mutlu bir evliliği bulunmaktadır. Instagram hesabı @safakcak’tır.

A Takımı programında muhabirken Okan Bayulgen’in Gece Kuşu programında asistanlık görevine geçmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi yetenek sınavlarını kazanmasına rağmen gitmeyip 1997 senesinde Medyapım’da Armağan Çağlayan ve Fatih Aksoy’la çalışarak kendini geliştirmiştir.

1999 yılında New York’ta Royal Art Academy’in yetenek sınavlarını kazanmış ve yarım dönem eğitim almış ve Türkiye’ye dönmüştür. Bakırköy ve Üsküdar’da kendine tasarımlarını ve projelerini hazırladığı ofisler açmıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Şafak Çak konuşanlar kimdir? Hangi bölüm? Ne iş yapıyor? Konuşanlar Şafak Çak kimdir? Instagram hesabı var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page