Safir Dizisindeki Bade kimdir? Safir Bade kaç yaşında?

05.12.2023
A+
A-
Safir Dizisindeki Bade kimdir? Safir Bade kaç yaşında?

Safir Dizisi Oyuncuları Bade, Safir Bade karakteri? Safir oyuncuları Bade kimdir? Safir Dizisindeki Bade? Safir Dizisindeki Bade kimdir? Safir Bade kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Safir Dizisindeki Bade kimdir? Safir Bade kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Selin Işık, 26 Kasım 1987 tarihinde İzmir’de doğan oyuncu, sporcu ve voleybolcudur. Eğitimini Radyo Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Ününü, 2014 yılında rol aldığı Çılgın Dershane Üniversitede adlı sinema filmi ile kazanmıştır. Sonrasında Siyah İnci, Esaretin Sensin, Tam Kafadan dizilerinde rol aldı. 2018-2020 yılları arasında rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özlem Çakırbeyli karakterine hayat vermişti. Star TV’deki Kazara Aşk’ ta Nazlı karakterine hayat vermişti.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Safir Dizisindeki Bade kimdir? Safir Bade kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page