Safir Sarp kimdir, gerçek adı ne? Kaç yaşında? Atakan Yılmaz oyuncu kimdir?

16.10.2023
A+
A-
Safir Sarp kimdir, gerçek adı ne? Kaç yaşında? Atakan Yılmaz oyuncu kimdir?

Safir dizisi Sarp kimdir, gerçek adı ne? Kaç yaşında? instagram? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Safir Sarp kimdir, gerçek adı ne? Kaç yaşında? instagram? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Atv’nin sevilen dizisi Safir’de Sarp karakterinin kim olduğu merak edilmektedir. Zorluklarla sınanan bir aşk hikayesini konu edinen Safir dizisi, Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar’ın hayatından kesitleri izleyenlere sunmaktadır. Gülsoylar, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönüşüyle hep bir araya gelirler. Dizide merak uyandıran Sarp karakterini Atakan Yılmaz canlandırmaktadır. Atakan Yılmaz 30 Kasım 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mezunu olduğu okul, İstanbul Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’dür. Hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Safir Sarp kimdir, gerçek adı ne? Kaç yaşında? instagram? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Atakan Yılmaz Kimdir? Genç Oyuncu Atakan Yılmaz Nereli, Kaç Yaşında Burcu Ne? Hangi Yapımlarda Rol Aldı?

Başarılılarıyla gündeme gelen Atakan Yılmaz ülkemizin sevilen dizi, sinema ve tiyatro oyuncularından biri oldu.

Lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde alan Atakan Yılmaz, İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve luslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğa henüz adım atmadan satış-pazarlama, garsonluk, kasiyerlik gibi mesleklerde çalışmıştır. Rol aldığı tiyatro oyunlarından ödüller kazanan Atakan Yılmaz, 30 Kasım 1994 tarihinde doğmuştur. İzmir’de dünyaya gelen Atakan Yılmaz yay burcudur.

You cannot copy content of this page